Gripppp

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Gripppp başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 695 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Gripppp
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar dün 40 mız çıktı bende çok hastayım grip olmuşum boğazlarım yara ve çok öksürüyorum evde gribi en hızlı nasıl geçire bilirim ıhlamur,ballı süt,zencefil bal ,nane limon hepsini denemedim en hızlı nasıl geçer çok hastayım
Geçmiş olsun canim. Kemikli çorbayi kaynat sicak sıcak iç biraz kara biber at içerken o çok faydali iki gün içsen birşeyin kalmaz innşallah

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar dün 40 mız çıktı bende çok hastayım grip olmuşum boğazlarım yara ve çok öksürüyorum evde gribi en hızlı nasıl geçire bilirim ıhlamur,ballı süt,zencefil bal ,nane limon hepsini denemedim en hızlı nasıl geçer çok hastayım
Pekmez tereyağı yap boğazına iyi gelir birde ılık suya biraz bal birazda limon sık iç oda iyi geliyor boğaz için çok geçmiş olsun canm

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Sabah akşam 1 kaşık pekmez ıhlamurla zencefili karıştırıp iç hasta olmazsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar