Sorum var Gün ne zaman veriyorlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay ŞİRAY tarafından oluşturulan Gün ne zaman veriyorlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 443 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gün ne zaman veriyorlar
Konbuyu başlatan Tülay ŞİRAY
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar benn 32 haftalık gebeğim sezaryan olacağım bana ne zaman gün verirler şü hafta doğum olacak derler günü ne zaman veriyorlar sezeryana ne zaman alıyorlar.
Canim öncelikle sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim🙏🤲 bana 36 haftakikken doktorum gun vermişti sezeryan doğumda 38 hafta içi 39 hafta başı gerçekleşiyor tabi minnis erken gelmek istemezse🤭

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar benn 32 haftalık gebeğim sezaryan olacağım bana ne zaman gün verirler şü hafta doğum olacak derler günü ne zaman veriyorlar sezeryana ne zaman alıyorlar.
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım 36 37 gibi cnm

Tülay ŞİRAY

Kayıtlı Üye
rank
Canim öncelikle sag saglim kucagina almayi nasip etsin rabbim🙏🤲 bana 36 haftakikken doktorum gun vermişti sezeryan doğumda 38 hafta içi 39 hafta başı gerçekleşiyor tabi minnis erken gelmek istemezse🤭
Allah hayırlı evlat eğlesin minakı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım 36 37 gibi cnm
Allah razı olsun canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bir sorun olmadığı durumlarda 38 den sonra alıyorlar canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
36 hafta gibi ama ben son anda sezaryan olacağım belli olmuştu 40 haftalik sezaryana alındım

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canm genelde 38.haftanin sonunda aliyolar hatta bazen ciğerleri gelişsin diye 39da da alabilirler canım bebeğe de bağlı hani suyu filan varsa pozisyonu iyiyse acele etmezler genelde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar