Sorum var Günaydın annisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Günaydın annisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 984 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın annisler
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar nasılsınız kız lar ya dün geceden beri sol gogsumun sırt kısmı çok ağrıyor sol tarafıma kaburgama falan da bıçak saplanir gibi ağrı girip çıkıyor sol kolumda dikenleniyor benimle aynı durumda olan var mi 28+1 haftaligiz solumun agrimasi normal mi
As kuzum.. ben o haftada ağrı yaşadım ama öyle bicak saplanır gibi değil.. ağrın çok fazla ise istersen bı sağlık ocağına ya da doktora görün derim geçmiş olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Slm kızlar nasılsınız kız lar ya dün geceden beri sol gogsumun sırt kısmı çok ağrıyor sol tarafıma kaburgama falan da bıçak saplanir gibi ağrı girip çıkıyor sol kolumda dikenleniyor benimle aynı durumda olan var mi 28+1 haftaligiz solumun agrimasi normal mi
Aleykümselam kuzum bende ilk gebeliğimde son haftalarda aynı şeyleri yaşamıştım kuzum hele o kaburga batması çok kötü ya uzanmazsam başka türlü rahat edemezdim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
benimde oluyor arada kalp ağrısı diye düşünerek kardiyolojiye gidicem inşallah ama gebelikte kalp daha fazla çalıştığı için oluyormuş bu ağrılar

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam kuzum bende ilk gebeliğimde son haftalarda aynı şeyleri yaşamıştım kuzum hele o kaburga batması çok kötü ya uzanmazsam başka türlü rahat edemezdim
Aynen tatlım uzaninca geçiyor ancayaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benimde oluyor arada kalp ağrısı diye düşünerek kardiyolojiye gidicem inşallah ama gebelikte kalp daha fazla çalıştığı için oluyormuş bu ağrılar
Bende dusundm cnm kardiyoloji yi ama fırsatım olmadı balim hayırlısı ile zımni gelince bi yavruma kavusaydim ins tüm annislerde sag salim kavuşur balim 😊😊

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen tatlım uzaninca geçiyor ancayaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende dusundm cnm kardiyoloji yi ama fırsatım olmadı balim hayırlısı ile zımni gelince bi yavruma kavusaydim ins tüm annislerde sag salim kavuşur balim 😊😊
İnşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar