Sorum var Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,448 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gunaydin kızlar biseyi merak. Ediyorum artık nedense soruma fazla. Kişi cevap vermiyor önceden soru sorduğumda baya kişiler yazıyordu cevap
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Sonrada devam. Yazisiyorduj soru altında cevap verdikten sonra mesela soru soruyorum cevap geliyor o cevapa. Bisey yaziyom mesela devamı gelmiyor bilmeden kimseyi kırmadım umarım yanlışım olmadı. Umarım merak etdim sorim dedim veyada bunaldım. Galiba çok yazıyorum hal hatır sormak için bile soru aciyom bunaltdiysam kusura bakmayin🙈hepinizi seviyorum❤️❤️💞💞

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Cnm vlla dogum yptm su icmeye ble vktm yok artk 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doğum yaptılar ya bebislerle ilgileniyorlar işleri vardır ondan giremiyorlar müsait oldukça yazarlar sana canım benim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Herkes bu aralar bebislerle çok fazla yoğun gözden kaptırmış sorun yoktur merak etme

Sonrada devam. Yazisiyorduj soru altında cevap verdikten sonra mesela soru soruyorum cevap geliyor o cevapa. Bisey yaziyom mesela devamı gelmiyor bilmeden kimseyi kırmadım umarım yanlışım olmadı. Umarım merak etdim sorim dedim veyada bunaldım. Galiba çok yazıyorum hal hatır sormak için bile soru aciyom bunaltdiysam kusura bakmayin🙈hepinizi seviyorum❤️❤️💞💞
Ya sadece sormak istedim tabikide hemen herkez yazamaz sürekli hayat telaşı koşturmaca zaman oldukça yazılır bend ehep yazamiom ama öylesine sormak istedim 🙂

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ahu ahhh canım benim maraton 6da başlıyor evi topla 1 numarayı kursa bırak 2 numarayı emzir ben kahvaltı yapıyım derken saat 12 oluyor. Sonra gene kahvaltı yok tabi benim 1 numarayı almaya git alışma sürecinde. Birde evde tadilat vardı evi temizle onunla uğraş hiç dinlenme vaktim yok yemek yap inanirmisim akşama kadar mutfaktayim tabi Ege yemekler 1 saatte pisecegine 5 saatte pişiyor emzir uyut altına bak gazını çıkar oyna mincikla. Sonra abisi açım diyor ben haliyle yorgun oluyorum işler bitmiyyir. Sonunda ben lohusaykende yatıp dinlenemedim 2 gün anca attım vucud halsiz toparlananari 2 aylık olduk ama şuan hiç halim yok sıtma tutuyor yoruldugum için vucud bı kendine gelemedi. Şenlik bı durum yok canım 2 bebekler olunca işler daha yoğun oluyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ahu ahhh canım benim maraton 6da başlıyor evi topla 1 numarayı kursa bırak 2 numarayı emzir ben kahvaltı yapıyım derken saat 12 oluyor. Sonra gene kahvaltı yok tabi benim 1 numarayı almaya git alışma sürecinde. Birde evde tadilat vardı evi temizle onunla uğraş hiç dinlenme vaktim yok yemek yap inanirmisim akşama kadar mutfaktayim tabi Ege yemekler 1 saatte pisecegine 5 saatte pişiyor emzir uyut altına bak gazını çıkar oyna mincikla. Sonra abisi açım diyor ben haliyle yorgun oluyorum işler bitmiyyir. Sonunda ben lohusaykende yatıp dinlenemedim 2 gün anca attım vucud halsiz toparlananari 2 aylık olduk ama şuan hiç halim yok sıtma tutuyor yoruldugum için vucud bı kendine gelemedi. Şenlik bı durum yok canım 2 bebekler olunca işler daha yoğun oluyor
Canimya kıyamam😱

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum canlar sormak istedim yinede tabikide dediğim gibi herkez her zaman yazamaz herkezin hayat telaşı var zaman oldukça yazılır

Allahım yardımcın olsun benimde. Genelde hiç işim bitmez

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Bıraksalar 1 ay deliksiz uyurum 😂

Biliyorum canlar sormak istedim yinede tabikide dediğim gibi herkez her zaman yazamaz herkezin hayat telaşı var zaman oldukça yazılır

Allahım yardımcın olsun benimde. Genelde hiç işim bitmez
Amin canım amin yüzümü gören anlıyor çok yorgunsun diyorlar. Çocuklara ben bakiyim sen git dinlen diyen yok hiç ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar