Sorum var Günaydın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 çocuk annesiyim tarafından oluşturulan Günaydın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 345 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın kızlar
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle günaydın Kızlar ben birtürlü rahat yatamıyorum kaşıntıdan dolayı bugün Bi tuhafım 39 +1 günüm ve bugün yatakta uzandığım halde başım çok dönüyo karnım biraz çekilmiş acaba diyorum tansiyonummu düştü yoksa uykusuzluktanmı artık sersemleştimmi hastaneye gitmelimiyim
Normal kuzum son haftalarda oluyor öyle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle günaydın Kızlar ben birtürlü rahat yatamıyorum kaşıntıdan dolayı bugün Bi tuhafım 39 +1 günüm ve bugün yatakta uzandığım halde başım çok dönüyo karnım biraz çekilmiş acaba diyorum tansiyonummu düştü yoksa uykusuzluktanmı artık sersemleştimmi hastaneye gitmelimiyim
Günaydın canım son haftadasın bunların olması normal tuz tüketimine dikkat et bol su iç

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Son ayda insanın heryeri agriyo canım baş ağrısı,mide yanması adet ağrısı gibi ağrılar,kasik ağrıları bunlar çok oluyo canım zamanın baya az kalmış Allah yardımcın olsun kolay bı doğum geçirirsin inşallah 🤲❤️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim son hafdalar hep boyle olur bas donmen kansizlikdanda ola bilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Son haftalarda normal canım bende öyle sersem gibiydim vAlla

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Normal kuzum son haftalarda oluyor öyle
Sağol cnm şimdi biraz düzeldim korktum bişey olur diye çocuklar yanımda evde tekim ablamı çağırdım geldi oda bi kaç gün bende kalsın dedim doğum olursa çocukların yanında biri olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim son hafdalar hep boyle olur bas donmen kansizlikdanda ola bilir
Bir hafta önce kan verdim iyiydi kan sonuçlarım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sağol cnm şimdi biraz düzeldim korktum bişey olur diye çocuklar yanımda evde tekim ablamı çağırdım geldi oda bi kaç gün bende kalsın dedim doğum olursa çocukların yanında biri olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir hafta önce kan verdim iyiydi kan sonuçlarım
İyi yapmışsın kuzum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Daha önce Bi kere böyle oldum çarşıda direk bayıldım doğum yakın olduğu için acaba tansiyonummu düştü bebeğe bişey mi oluyo diye korktum şükür iyim şimdilik sağol cnm 😘 cvpladığınız için
Ay iyi olsa canım çok şükür ben hala öyleyim kan şekerim düşüyor vAllahi bayıldı bayılacak oluyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar