Gunaydin tatli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Murat.Cennet.Dawud tarafından oluşturulan Gunaydin tatli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 624 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gunaydin tatli anneler
Konbuyu başlatan Murat.Cennet.Dawud
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kübra çelik

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 10 kilo aldım 20 gün önce Dogum yaptım. O kilolar gitti anlamadım nasıl oldu gebelikten önceki kilomdayım
Ne güzel demekki sadece bebek kilo almis kese suyu derken sen almamissin ben ilkde 34 kilo aldim bebek 2900 dogdu 🤷 bütün kilolari ben almisim bunda daha temkinliyim bakalim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hayirli sabahlar annisler nasilsiniz dogum kilolarnizi verdinizmi nasil verdiniz🤔🤔🤔
Günaydın canım 🥰 ben gebeliğimde 20 kilo aldım doğumda 6 kilo 40 ım çıkana kadar da 3 kilo kadar gitti 4 ay sonra ise başladım iş ev sirkülasyonunda 5 kilo kadar gitti. Emziriyorum diye diyet yapmadım. Bünye meselesi aslında kilo alıp vermek kiminin metabolizması hızlıdır çabuk verir kiminin yavaştır az kilo verir.

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Ben kilo alyorum dogumdan sonrada 5 kilo almisim 61 kilo 165 boyum var kocam 43 kilozayif kadin gordugi icin baya kilo almissin sisko olmussun kalcanda sarkiptir buymus diyor ben kozun doysun biraz memelerimde buysun sonra senin sevdigin tiplerden olyorum diyorum.bu arada eski elbiselerime sigamiyorum her gun denemek istiyorum sadece kafamdan gecyor🤣🤣🤣🤣🤣

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben kilo alyorum dogumdan sonrada 5 kilo almisim 61 kilo 165 boyum var kocam 43 kilozayif kadin gordugi icin baya kilo almissin sisko olmussun kalcanda sarkiptir buymus diyor ben kozun doysun biraz memelerimde buysun sonra senin sevdigin tiplerden olyorum diyorum.bu arada eski elbiselerime sigamiyorum her gun denemek istiyorum sadece kafamdan gecyor🤣🤣🤣🤣🤣
😂😂 Ay canım benim de öyleydi gebelik öncesi pantolonlarım şimdi sadece dizime kadar çıkıyor gerisi mümkün değil 😂😂

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Ay canım benim de öyleydi gebelik öncesi pantolonlarım şimdi sadece dizime kadar çıkıyor gerisi mümkün değil 😂😂
Valla bogulyorum gecirmek istesem her gun isden gelyor dir dir yapyom yeni elbise lazim die .tmm diyor gerisi yok .kendisi 85 kilo diyorki hicte kiloly degilim.Allahtan doguma gitdigimde yokty olmasa doktorlar beni deigilde kocami goturcekti dogum hana 😅🤣🤣😅🤣🤣😂😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla bogulyorum gecirmek istesem her gun isden gelyor dir dir yapyom yeni elbise lazim die .tmm diyor gerisi yok .kendisi 85 kilo diyorki hicte kiloly degilim.Allahtan doguma gitdigimde yokty olmasa doktorlar beni deigilde kocami goturcekti dogum hana 😅🤣🤣😅🤣🤣😂😂😂
😂😂😂 Biz hamile kaliyoruz hormonlar filan bebek için yiyoruz kilo alıyoruz da bu adamlara ne oluyor anlamıyorum biz de beraber kilo aldik beraber verdik😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar