Gunaydin tatli anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde DAWIT tarafından oluşturulan Gunaydin tatli anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,136 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Gunaydin tatli anneler
Konbuyu başlatan DAWIT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Doktor sana kilosu boyu kötü dedimi canım demediyse etrafın ne dediiqne kulak asma ağzı olan akıl hocası olmus bosver saqlikli ise eli ayağı duzgunse hasta olmuyorsa otur şükür et benim kızım 4 buçuk yasinda boyu 100 kilosu 15 etrafın lafına bakarsam ooo depresyona girmem lazım herkes bise diyor bende diom sağlıklı ya gerisi önemli deil
Dr gostermedim canim ama kendim takip edyorum ama emekleyor kendisin cekip bilyor ayak ustunde duryor kendi destegi ile sagligi cok iyi isdahida cok iyi cok hereketli bi cocuk eltimin 1 aylik kucuk oglu var masallah tontus baya ama hep yatar hic hereket yapmaz emeklemezde.kayyn annem boylu posly erkek torunum olucak die eltifat eder benim yanimda benimke cok kucuk cuce olucak bu der hep bide esmer oglusum kapkara bisi olucak bu der..

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Ay canim inan boş şeyler takılma sen evladına bak annesi babası sevsin beğensin yeter başkalarına ihtiyacı yok ztn bu kaynanalar eltinin çocuğuyla kıyaslamayı çok sever görme duyma ne güzel iste gelisimi güzel gidiyor neye kndine dert stres edion doktorumuz hep şunu der elalemin ağzına deil çocuğunun sağlığına bak die cnku bnm kızım içinde çok zayıf derler çok enerjik çok hareketli bir çocuk oyuzden yediğini yakıp eritiyor sukur sağlıklı çok aşırı hasta olmaz önemli olan bu
Tesekurler iyi varsiniz 🥰🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tatli anneler benim pasam 10 gunden 8 aylik olucak dun kilosuny boyun tartdym kilosy 7.155. Boyu 72 sizce normaly. Etrafymdaky ynsanlar cuce kalmis bu bebek diyorlar kayyn annem bile akyl fikir verin lutfen
Masallahhh teyzem sana yerim🧿😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba tatli anneler benim pasam 10 gunden 8 aylik olucak dun kilosuny boyun tartdym kilosy 7.155. Boyu 72 sizce normaly. Etrafymdaky ynsanlar cuce kalmis bu bebek diyorlar kayyn annem bile akyl fikir verin lutfen
Sadece anne sütü mu alıyor kuzum ek gıdaya da başladı demi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Dr gostermedim canim ama kendim takip edyorum ama emekleyor kendisin cekip bilyor ayak ustunde duryor kendi destegi ile sagligi cok iyi isdahida cok iyi cok hereketli bi cocuk eltimin 1 aylik kucuk oglu var masallah tontus baya ama hep yatar hic hereket yapmaz emeklemezde.kayyn annem boylu posly erkek torunum olucak die eltifat eder benim yanimda benimke cok kucuk cuce olucak bu der hep bide esmer oglusum kapkara bisi olucak bu der..
1aylık bebek emeklemez zaten o normal birşey ama senin bebeğin de normaldir doktora göster rutin kilo takibini yapsın onlar iyi diyorsa kimseyi takmana gerek yok

DAWIT

Kayıtlı Üye
rank
Masallahhh teyzem sana yerim🧿😇

Sadece anne sütü mu alıyor kuzum ek gıdaya da başladı demi
Evet canim ek gidaya gecdik ama cok emyor baya sutumde cok sukur bol

1aylık bebek emeklemez zaten o normal birşey ama senin bebeğin de normaldir doktora göster rutin kilo takibini yapsın onlar iyi diyorsa kimseyi takmana gerek yok
Benim bebegimden 1 aylik kucuk yani 7 aylik olucak nerdeyse ama baya tombyl hereketli bebek degil oo yuzden kilolymy die dusunyorum eltimin bebegine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar