Sorum var Günaydın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceroş tarafından oluşturulan Günaydın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 437 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın
Konbuyu başlatan Ceroş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Ceroş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın ya ben size bir şey dicem ben sürekli rüyamda hep kız çocuk beklediğimi ve isim aradığımı görüyorum ama doktorlar da kaç taneye gittiysem şimdiye kadar erkek dedi detaylı da erkek dediler sizce niye hep böyle rüya görüyorum hani bir kızım da var elhamdülillah bilinç altımda da öyle bir şey yok ama sık görünce insan bir acaba mi diyor ya

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar günaydın ya ben size bir şey dicem ben sürekli rüyamda hep kız çocuk beklediğimi ve isim aradığımı görüyorum ama doktorlar da kaç taneye gittiysem şimdiye kadar erkek dedi detaylı da erkek dediler sizce niye hep böyle rüya görüyorum hani bir kızım da var elhamdülillah bilinç altımda da öyle bir şey yok ama sık görünce insan bir acaba mi diyor ya
Ruya ile.bebegin cinsiyeti belirlenmez canim

Kaç haftalıksın canım bu zamana kadar belli olmuştur. Bazı rüyalar yanıltır canım yinede rabbimin işi 😇😍

Ceroş

Kayıtlı Üye
rank
Görüyorum yazmisin iyi oku yazdigini
Canım benim ben sadece bir anlamı var mı yok mu belki kelimelere dökerken eksik yazmış olabilirim belki siz de yaşamışsinizdir diye maksat fikir alışverişinde bulunmak benim de sana naçizane tavsiyem insanlara karşı biraz daha naif olmak kimseye bir şey kaybettirmez selametle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalıksın canım bu zamana kadar belli olmuştur. Bazı rüyalar yanıltır canım yinede rabbimin işi 😇😍
Doğru diyorsun canım benimki herhalde hamilelik hormanlarindan kaynaklı da olabilir biraz zor zamanlar da yaşadım ruh halim değişik maksat kafam dağılsın diye muhabbet amaçlı sordum ben 25. haftadayim bugün kontrolüm var bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar