Sorum var Güzel anneler size birşey soracağım kafam karıştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Güzel anneler size birşey soracağım kafam karıştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 813 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Güzel anneler size birşey soracağım kafam karıştı
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Otururken veya ayaktayken iç camasırım ıslanıyor yani sızıntı geliyor afedersiniz de tuvaletimde yok ilk hamileligimde böyle birşeyle karşılaşmadım acaba neden böyle olur fikri olan var mı 🤔
Son haftalardaysan sızıntı şeklinde suyun geliyor olabilir canım bı acile görün su mu yoksa enfeksiyon mu ayırt edilir

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Otururken veya ayaktayken iç camasırım ıslanıyor yani sızıntı geliyor afedersiniz de tuvaletimde yok ilk hamileligimde böyle birşeyle karşılaşmadım acaba neden böyle olur fikri olan var mı 🤔
Canım aynını ben de yaşadım tek fark benim sadece çalışırken işte nebiliyim ayakta yürürken filan oluyordu. Doktorum idrar kaçırması dedi. Ama eğer otururken hiç bir şey yapmazken bile oluyorsa o zaman bizi muhakkak haberdar et suyun geliyor olabilir dedi. Doktorunu ara ve ona da açıkla durumunu canım belki bir kontrole çağırır.

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yakin ondanmi
Evet canım doğumuma sayılı günler kaldı belki ondan kaynaklıda olabilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık canım
37 haftalık kuzum

Son haftalardaysan sızıntı şeklinde suyun geliyor olabilir canım bı acile görün su mu yoksa enfeksiyon mu ayırt edilir
Tamam canım teşekkür ederim kuzum 😘

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Aynı haftadayiz canım ben 38 e gircem aynıyım ara ara benimde oluyo afedersin akıntımda var bazen ayırt edemiyorum çok islanmiyo öyle ama oluyo

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet canım doğumuma sayılı günler kaldı belki ondan kaynaklıda olabilir

37 haftalık kuzum

Tamam canım teşekkür ederim kuzum 😘
Suyun geliyor olabilir kuzum hastaneye git orda test yaparlar geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.