G├ťZEL ANNELERIM BAKIN HELE BANA BI­čą░­čą░

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase taraf─▒ndan olu┼čturulan G├ťZEL ANNELERIM BAKIN HELE BANA BI­čą░­čą░ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 412 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 17 yorum ve 7 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ G├ťZEL ANNELERIM BAKIN HELE BANA BI­čą░­čą░
Konbuyu ba┼člatan Asena.ase
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Asena.ase
─░nstagram hesab─▒m─▒z─▒ takip edin indirimleri ka├ž─▒rmay─▒n @gebelikhamilelikannelik

Kayra'n─▒n Annesi Ay┼čenur­čĺ×

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Kizlar larenin durumunu biliyordunuz bugun doktora g├Ât├╝rd├╝m tekrar alerji testi yap─▒ld─▒ ve hic birsey anlayamadilar ve kanindan yumurta ve inek sutu icin kan aldilar ankaraya gonderildi 10 gun sonra cikicak sonuclar ve bu sure zarfinda doktor zadifen damla ve fucicort krem vardi kremi 3 gun damlayi 1 hafta kullanicakmksiz benim sorum bu damla icin yan etkisi uyku yapt─▒─č─▒ yaz─▒yor kullanan varmi acaba ne gibi bi damla bu ├ž├Âzemedim alerjik diyor ama
Hi├ž bilmiyorum tatl─▒m ├žok ge├žmi┼č olsun

Zeynep23

­čôľK├╝n fe Yek├╝n!!­čĄ▓
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Kizlar larenin durumunu biliyordunuz bugun doktora g├Ât├╝rd├╝m tekrar alerji testi yap─▒ld─▒ ve hic birsey anlayamadilar ve kanindan yumurta ve inek sutu icin kan aldilar ankaraya gonderildi 10 gun sonra cikicak sonuclar ve bu sure zarfinda doktor zadifen damla ve fucicort krem vardi kremi 3 gun damlayi 1 hafta kullanicakmksiz benim sorum bu damla icin yan etkisi uyku yapt─▒─č─▒ yaz─▒yor kullanan varmi acaba ne gibi bi damla bu ├ž├Âzemedim alerjik diyor ama
Can─▒m benim doktorun dedi─či d├╝zende kullan ila├žlar─▒ v├╝cudun tepkisi olarak ilk ba┼čta bir tak─▒m yan etkiler olur her ila├ž gibi sonras─▒nda al─▒┼č─▒r faydas─▒n─▒ g├Âr├╝rs├╝n ge├žmi┼č olsun

Mervercan

­čĹĹYu┼ča Han­čĹĹ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
3 Aral─▒k 2021
Sabah aksam mi verdin kuzum damlayi 1 rer damla olarak mi verdin birde kremi sende mi 3 g├╝n kullandin
Krem kortizonlu oldu─ču i├žin evet 3 g├╝n. Damlay─▒ bende sabah ak┼čam verdim bitanem
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Yan etli yaptimi yu┼čahana uyku sersemlik gibi askim

Ilac konusunda bi bilgi vermedi soyle olur boyle yan etkisi var diye ezanede yazio aciklama yapm─▒yor ztn kuzum

Ilac konusunda bi bilgi vermedi soyle olur boyle yan etkisi var diye ezanede yazio aciklama yapm─▒yor ztn kuzum
Tesekkur ederim balimmm

Yusahana yan etki yapt─▒m mi kuzum damla uyku ve sersemlik gibi
Evet uyku yapt─▒ oda rahatlat─▒─č─▒ i├žin oluyor

Dilaraaa'

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Ocak 2022
Ge├žmi┼č olsun can─▒m ins 1 ya┼č─▒na geldi─činde alerjik her┼čeyi temizlenir gider v├╝cudundan karenin ­čą░

Zeynep'in annesii

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Haziran 2022
Benim k─▒z─▒mda ├žoklu besin alerjisi vard─▒ ┼čuan 1.5 ya┼č─▒nda baz─▒ alerjiler devam ediyor ├žok krem ve o damladan kulland─▒k damlan─▒n ├╝zerine kocaman uyku yapar yaz─▒yordu ama benim k─▒zda hi├ž ├Âyle ┼čeyler olmam─▒┼čt─▒

missmadame

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Aral─▒k 2022
Can─▒m ben resimlerini g├Ârm├╝┼čt├╝m benim o─člumda daha da fazlayd─▒ bu isilikler resimlerini ├Âzelden atar─▒m istersen. Ben sadece emziriyordum o zamanlar bizede bolca test yapt─▒lar laktoz intelorans─▒ ├ž─▒kt─▒ bana s├╝t diyeti yapt─▒rd─▒lar ge├žmedi. Say─▒s─▒z krem ila├ž kulland─▒k ge├žmedi.. sonra pipisinin yap─▒┼č─▒k oldu─ču anla┼č─▒ld─▒ ameliyatla s├╝nnet oldu rahatlad─▒ ama sonra tekrar ba┼člad─▒.. ben yakalad─▒m kay─▒nvalidem elme suyu i├žiriyormu┼č ├žay ka┼č─▒─č─▒yla o alerji yapm─▒┼č. ─░zin vermedim bi dahakine 6. Aydan sonra da g─▒d─▒m g─▒d─▒m ek g─▒daya ge├žip v├╝cut tepkisini ├Âl├žt├╝m. Bide bizde 2 k├Âpek vard─▒ evde onlar─▒ bah├žeye al─▒ncada rahatlad─▒. Kedi k├Âpek alerjisi bile olabilir. ─░la├žtan ziyade zeytinya─č─▒ ├žok iyi gelmi┼čti

Asena.ase

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Benim k─▒z─▒mda ├žoklu besin alerjisi vard─▒ ┼čuan 1.5 ya┼č─▒nda baz─▒ alerjiler devam ediyor ├žok krem ve o damladan kulland─▒k damlan─▒n ├╝zerine kocaman uyku yapar yaz─▒yordu ama benim k─▒zda hi├ž ├Âyle ┼čeyler olmam─▒┼čt─▒
Ayyy evet kocaman uyku yaz─▒yor ama yok ilacta uykuya fayda etmiyor mus­čśé

Can─▒m ben resimlerini g├Ârm├╝┼čt├╝m benim o─člumda daha da fazlayd─▒ bu isilikler resimlerini ├Âzelden atar─▒m istersen. Ben sadece emziriyordum o zamanlar bizede bolca test yapt─▒lar laktoz intelorans─▒ ├ž─▒kt─▒ bana s├╝t diyeti yapt─▒rd─▒lar ge├žmedi. Say─▒s─▒z krem ila├ž kulland─▒k ge├žmedi.. sonra pipisinin yap─▒┼č─▒k oldu─ču anla┼č─▒ld─▒ ameliyatla s├╝nnet oldu rahatlad─▒ ama sonra tekrar ba┼člad─▒.. ben yakalad─▒m kay─▒nvalidem elme suyu i├žiriyormu┼č ├žay ka┼č─▒─č─▒yla o alerji yapm─▒┼č. ─░zin vermedim bi dahakine 6. Aydan sonra da g─▒d─▒m g─▒d─▒m ek g─▒daya ge├žip v├╝cut tepkisini ├Âl├žt├╝m. Bide bizde 2 k├Âpek vard─▒ evde onlar─▒ bah├žeye al─▒ncada rahatlad─▒. Kedi k├Âpek alerjisi bile olabilir. ─░la├žtan ziyade zeytinya─č─▒ ├žok iyi gelmi┼čti
Oyyy ge├žmi┼č olsum kuzum suan nasil peki

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar