Güzel annelerim ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Güzel annelerim ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 453 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Güzel annelerim ❤️
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim birtanem nasıl gecdi
Kuzum narkoz verip bayuttilar uyandırmak için eşim başımda sesleniyordu kalktığımda sonra uyandım kendime geldim uyandığımda bir tek hissettim boğaz ağrısı onun dışında bir sorun olmadı birtanem bir kaç gün sürer boğaz ağrın dedi parçada biyopsisi 20 gün sonra çıkar sonuç beklemedeyiz ❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum narkoz verip bayuttilar uyandırmak için eşim başımda sesleniyordu kalktığımda sonra uyandım kendime geldim uyandığımda bir tek hissettim boğaz ağrısı onun dışında bir sorun olmadı birtanem bir kaç gün sürer boğaz ağrın dedi parçada biyopsisi 20 gün sonra çıkar sonuç beklemedeyiz ❤️
Hayırlı sonuçlar inşallah birtanem benim 🤲

Canım özel aşı olarak sadece bunu mu yaptıracaksın
Valla benim eşimin babası küçükken geçirmiş o yüzden beyninde sorun var mesela okumayı bilmiyor okula gittiği halde öğrenwnmeis nerden bulaştığını doktorlar bulamamis tedavi görmemiş. Ben o yüzden kayraya yaptıracam 9 aylık olmasını bekliyorum asi başına 500 TL dediler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar