HALI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan HALI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 223 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı HALI
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı geceler nasılsınız... Malum kış geldi şöyle bi dip bucak temizlik yapmam lazım.. Sorum şu.. Benim halılarım normal kalın halı değil bu bildiğiniz kesme halı yolluk tarzı varya ondan... Ama ince de değil yani kalınlığı idare eder.. Ben sığanları makineye atıp yıkıyordum ama iki tanesi var ki çok büyük eski evim bahçeliyken hepsini elimde yıkıyordum fakat burda yerim yok bu ince halıları halıcılar yıkıyor mu biri bana almazlar makine ağır olduğu için halıyı ezer falan dedi de kafam karıştı ben halılarımı hep elimde yıkadım bide güzel yıkıyolar mı acaba fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim herkese🙏🙏

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar hayırlı geceler nasılsınız... Malum kış geldi şöyle bi dip bucak temizlik yapmam lazım.. Sorum şu.. Benim halılarım normal kalın halı değil bu bildiğiniz kesme halı yolluk tarzı varya ondan... Ama ince de değil yani kalınlığı idare eder.. Ben sığanları makineye atıp yıkıyordum ama iki tanesi var ki çok büyük eski evim bahçeliyken hepsini elimde yıkıyordum fakat burda yerim yok bu ince halıları halıcılar yıkıyor mu biri bana almazlar makine ağır olduğu için halıyı ezer falan dedi de kafam karıştı ben halılarımı hep elimde yıkadım bide güzel yıkıyolar mı acaba fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ederim herkese🙏🙏
Evet yıkıyor canım benim annem verdi 2 ay önce halılarda bir zarar olmsmıştı. Bir halı şirketini ara bence

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim de yolluklarım ve mutfak halım seninkinden kışın yolladım hem temiz hem de çabuk kurudu zahmetsiz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benim de yolluklarım ve mutfak halım seninkinden kışın yolladım hem temiz hem de çabuk kurudu zahmetsiz
Ya Çok teşekkür ederim canım Mesela kaç günde teslim ediyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet yıkıyor canım benim annem verdi 2 ay önce halılarda bir zarar olmsmıştı. Bir halı şirketini ara bence
Tamam canım bir bakarım Teşekkür ederim

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rica ederim canım ben anneme tam 1 hafta sonra teslim oldu ama teslimat tarihini uzatmak istersen uzatabiliyorsun bilgin olsun

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Benim 2 de büyük kalın halım vardı hepsi kurusun öyle getirecez parça parça teslim edemeyiz dediler 10 güne geldi büyüklerden birini 2 defa yıkamak zorunda kalmışlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar