Hamile degilim gibi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Slv tarafından oluşturulan Hamile degilim gibi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,258 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile degilim gibi
Konbuyu başlatan Slv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Slv

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalık hamileyim ama hiç birsey hissetmiyorum sanki hamile degilmisim gibi daha onceleri mide bulantilarim oluyordu ama oda kalmadi 2. Gebeligim normal mi acaba bu hissi yasamam kasiklarimda batmalarda kalmadi artik

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar 12 haftalık hamileyim ama hiç birsey hissetmiyorum sanki hamile degilmisim gibi daha onceleri mide bulantilarim oluyordu ama oda kalmadi 2. Gebeligim normal mi acaba bu hissi yasamam kasiklarimda batmalarda kalmadi artik
Normal kuzum tabiki hep belirti yasayacak değilsin bende bazen eşime derdim hiç bir belirti yok vs diye aradan 1 gün sonra hemen bir ağrı mide bulantısı olurdu sende stres yapma gebelikte bile insanın bir günü bir gününü tutmuyor ne güzel bulantın yok ağrın de hep aralıksız olmaz zaten içini rahat tut

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
12+2 bende çok ağır belirtiler yasamiyorum hc deglmisim gibiym bence bi sorun yoktur hem 12 haftadan sonra azalyo zTn ben dün gece mide bulantisindan korkudan kusmamak icin kendimi uykuya verdm mide bulantm vardi sabah kalktm gecmisti normlde yoktur ama aksam bi anda oldu anlamadm

• Beğen
Tepkiler: Slv

Slv

Kayıtlı Üye
rank
12+2 bende çok ağır belirtiler yasamiyorum hc deglmisim gibiym bence bi sorun yoktur hem 12 haftadan sonra azalyo zTn ben dün gece mide bulantisindan korkudan kusmamak icin kendimi uykuya verdm mide bulantm vardi sabah kalktm gecmisti normlde yoktur ama aksam bi anda oldu anlamadm
Bende sabahları bazen oluyodu ama bu aralar yok gibi olsa bile cikmiyo yani hafif mide de rahatsizlik oluyo o kadar belirtilerin azalmasi normal o zaman deil mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kuzum tabiki hep belirti yasayacak değilsin bende bazen eşime derdim hiç bir belirti yok vs diye aradan 1 gün sonra hemen bir ağrı mide bulantısı olurdu sende stres yapma gebelikte bile insanın bir günü bir gününü tutmuyor ne güzel bulantın yok ağrın de hep aralıksız olmaz zaten içini rahat tut
Ya benim rahim icinde kanama vardı ve bundan once iki düşüğüm var en son dr a gittigimde kanama kaybolmustu ama genede dedirginlik gecmedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende sabahları bazen oluyodu ama bu aralar yok gibi olsa bile cikmiyo yani hafif mide de rahatsizlik oluyo o kadar belirtilerin azalmasi normal o zaman deil mi

Ya benim rahim icinde kanama vardı ve bundan once iki düşüğüm var en son dr a gittigimde kanama kaybolmustu ama genede dedirginlik gecmedi
Stres yapma doktorun ilaç verdi mi onun için sana kuzum onu kullan dikkatli bir şekilde.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım benimde ilk gebeliğim berbat geçti 2.sinde bende hiç bilmiyordum hamile değildim sanki gayet iyi geçmişti. Her gebelik bir olmuyor

• Beğen

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank

Ben gibisin benmde 2 dusugum var sabhalari hala kusuyorum ama ben afedersin boyle sari acı bi seklde

• Beğen

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Çok normal canım benimde oglumda çok zor geçti ama kızım hiç son aylara kadar bir sorun yaşamadım bide ikincide olunca insan vücudu alışıyor herhalde canım

• Beğen

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynıyım ya 15+3oldum hamile gibi hissetmiyorum kendimi benimde ikinci gebeliğim ne mide bulantilarim ne başka bı agirlarim hiç biseyim yok ilk bebgimi kalbi durmusdu onun korkusuda var bende napicam sasiryorum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah senın gıbı rahat bı gebelık ıcın neler vermezdımkın29 haftalıgım hala bulantı ılacı kullanmak zorundayım ,tadını cıkar bence ılerkı haftalarda agırlıgın olabılır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar