Sorum var Hamile kaldığım andan beri rüya sıkıntısı 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mutluelif tarafından oluşturulan Hamile kaldığım andan beri rüya sıkıntısı 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 601 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kaldığım andan beri rüya sıkıntısı 😔
Konbuyu başlatan Mutluelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bayanmutluu

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bana bir akil verin gebe kaldığım günden beri sürekli rüya görüyorum gece uyanip tekrar yatıyorum yine gündüz uyma istedğim oluyor uyuyorum yine sonra rüya tabire bakiyorum ne yorumlamıyorsa 1 2 gün sonra çıkıyor piskolojim alt üst ne yapmam gerek bilmiyorum düzelir mi 13 haftalık hamileyim 😔😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bana bir akil verin gebe kaldığım günden beri sürekli rüya görüyorum gece uyanip tekrar yatıyorum yine gündüz uyma istedğim oluyor uyuyorum yine sonra rüya tabire bakiyorum ne yorumlamıyorsa 1 2 gün sonra çıkıyor piskolojim alt üst ne yapmam gerek bilmiyorum düzelir mi 13 haftalık hamileyim 😔😔
Kuzum bilinçaltı olmuştur uyumadan önce sürekli düşünceli olur isen rüyana girer

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Ay kuzum bende çok şükür hepsi çıkmadı ama bağzıları bende de çıkmıştı. Hele ki rüyadan çok kyabüs görüyordum ben Allah korusun hep eşim beni aldatıyordu. Her sabah sinirli bir şekilde uyanıyordum resmen. Ama canını sıkma geçer bende öyle oldu en azından gerçi yine başladı 8 aylık oldum çook fazla rüya görüyorum ama hiç birini hatırlayamıyorum 😊 Ha kuzum her rüyanın anlamına bakma takma kafana hamilelikte çok fazla rüya görüyormuş hamileler.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sürekli kötü rüya mı goruyirusn yoksa öyle güzel rüyalar mi.. yatmadan önce dua oku ve varsa ayetli kolye cevsenli kolyeler oluyor onu kullan

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sürekli kötü rüya mı goruyirusn yoksa öyle güzel rüyalar mi.. yatmadan önce dua oku ve varsa ayetli kolye cevsenli kolyeler oluyor onu kullan
Normlar görüyorum canım yoruma bakınca mutlka kötü yorum çıkıyor 2 gün sonra benzer olay yaşıyorum bazende çok saçma görüyorum rüyayı bazen unutuyorum ne gördüğümu tek bildim rüya gördüğümü hatırlamak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay kuzum bende çok şükür hepsi çıkmadı ama bağzıları bende de çıkmıştı. Hele ki rüyadan çok kyabüs görüyordum ben Allah korusun hep eşim beni aldatıyordu. Her sabah sinirli bir şekilde uyanıyordum resmen. Ama canını sıkma geçer bende öyle oldu en azından gerçi yine başladı 8 aylık oldum çook fazla rüya görüyorum ama hiç birini hatırlayamıyorum 😊 Ha kuzum her rüyanın anlamına bakma takma kafana hamilelikte çok fazla rüya görüyormuş hamileler.
Bende şuan ayni şekildeyim kuzum bazılarını hiç hatırlamıyorum bazılarını net şekilde hatırlayıp hemen internete bakıyorum 2gun sonra olayı yorumdaki gibi yaşıyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Normlar görüyorum canım yoruma bakınca mutlka kötü yorum çıkıyor 2 gün sonra benzer olay yaşıyorum bazende çok saçma görüyorum rüyayı bazen unutuyorum ne gördüğümu tek bildim rüya gördüğümü hatırlamak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende şuan ayni şekildeyim kuzum bazılarını hiç hatırlamıyorum bazılarını net şekilde hatırlayıp hemen internete bakıyorum 2gun sonra olayı yorumdaki gibi yaşıyorum
Anladım kuuzm bunun üzerine çok düşünme ne kadar detaylı düşünürsen başa gelir.. sen güzel yorumla ve dediğim gibi yatmadan önce dua oku

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Hormonlardan dolayı ruya gormede artis oluyormus canim uyumadan dua oku rahatlatici terapi meditasyon bilincalti temizleme muzikleri dinleyebilirsin. Benmde vardi gecti cok sukur ☺ gun icinde pozitif olmay hava almaya poItif duunmeye calis en azindan ruya gorsen bile guzel ruyalar gorursun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar