Sorum var Hamile kalmak icin ne yapmali

• Konbuyu başlatan Sebine98
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sebine98 tarafından oluşturulan Hamile kalmak icin ne yapmali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 717 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak icin ne yapmali
Konbuyu başlatan Sebine98
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Lutfen bana yardim edin Dun Adet oldum canim cok sıkıldı Adetim biter bitmez ewimle iliwkiye ne zaman gecmem gerekir Bilgilendirirmisiniz Rica etsem hamile kalmak cok istiyorum ne tamam gerekiyor
Kuzum adetin bitdikdən sonra gün aşırı ilişkiye gir onda tutma ehtimalı daha yüksek birde stresden falan uzak durur kendini strese sokma neden olmuyor falan kafana takma o hakda düşünme birde ilişkiye girdiyin zaman çoçuk için giriyorum falan düşünme olub bitdikdən sonra ayıbdır söylemesi eşin hemen kendini geri çekmedim biraz içeride tutsun sende hemen ayağa kalkma hakkında hayırlısı İnşaALLAH canım Rabbim gönlene göre versin İnşaAllah 🤲🙏

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Lutfen bana yardim edin Dun Adet oldum canim cok sıkıldı Adetim biter bitmez ewimle iliwkiye ne zaman gecmem gerekir Bilgilendirirmisiniz Rica etsem hamile kalmak cok istiyorum ne tamam gerekiyor
Ben adetim bittiği gün eşimle beraber oldum sonra bir yada iki gün arayla diğer adet tarihime kadar ilişkiye girdim ve oldu . Ama düşünme ve stres yapma rahat ol. İlla o kafayla eşinle olma düşünmemeye çalış . Hakkında hayırlısı canım 🤗

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum uygulama indirsene yumurtlama günlerini takip et ve günaşırı ilişkiye girmeye çalışın o gün, ve de eşin boşaldığı zaman hemen kalkma kalçanın altına yastık koy yüksek tut ve yarım saat uzan .Folikasit kullanmaya başla şimdiden vede en önemlisi sinir stresten uzak durmaya çalış takdir Allah'tan inşallah hayırlı haberlerini alırız ..

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence sakin ol strese girme şartlandırma kendini psikolojik olarak rahatla adet sonrası ilişki ile oluşur diye düşünüyorum sakin ol ama. Rabbim zamanı ne zaman ise onu sana o zaman verecek onu unutma 🤗🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum yumurtlama günü çok önemli yumurtlama günlerini takip et günaşırı ilişkiye gir rabbim gönlüne göre versin inşallah

ecrinbulut

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı ilişkiyi tavsiye etmiyorum çünkü siperm kalitesi düşüyor 2 de bir ilişki yumurtlama günü yani 28 günde Bir adet görüyorsan 12 ci gün 14ci gün 16 cı gün muhakkak ilişki olmalı birde folik asit kullanmanı tavsiye ediyorum çünkü çok yardımcı oluyor hamilelige rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tez vakitte 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşırı ilişkiyi tavsiye etmiyorum çünkü siperm kalitesi düşüyor 2 gün de bir ilişki yumurtlama günü yani 28 günde Bir adet görüyorsan 12 ci gün 14ci gün 16 cı gün muhakkak ilişki olmalı birde folik asit kullanmanı tavsiye ediyorum çünkü çok yardımcı oluyor hamilelige rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tez vakitte 🙏

Aşırı ilişkiyi tavsiye etmiyorum çünkü siperm kalitesi düşüyor 2 gün de bir ilişki yumurtlama günü yani 28 günde Bir adet görüyorsan 12 ci gün 14ci gün 16 cı gün muhakkak ilişki olmalı birde folik asit kullanmanı tavsiye ediyorum çünkü çok yardımcı oluyor hamilelige rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah tez vakitte 🙏

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle doktor kontrolü, stresten uzak dur, gün aşırı ilişkiye gir, folik asit kullanımına başla, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma, eşin boşaldıktan sonra içerde bir süre beklesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar