Hamile kalmak icin önemli günler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Hamile kalmak icin önemli günler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,421 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak icin önemli günler
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamile kalmak için adetden sonra hangi günler önemli mutlaka değerlendirmek lazım??

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamile kalmak için adetden sonra hangi günler önemli mutlaka değerlendirmek lazım??
Doktorlar gün aşırı diyorlar eğer adet düzensizliği yaşamıyorsan adetinin bitiminden 10.gün sonrası gün aşırı diyorlar ondan öncede yumurtlama olabilir akıntı takibi de yapabilirsin yumurta çatlamaya 1 2 gün kala akıntıda aşırı yoğunluk olmaya başlıyor

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Doktorlar gün aşırı diyorlar eğer adet düzensizliği yaşamıyorsan adetinin bitiminden 10.gün sonrası gün aşırı diyorlar ondan öncede yumurtlama olabilir akıntı takibi de yapabilirsin yumurta çatlamaya 1 2 gün kala akıntıda aşırı yoğunluk olmaya başlıyor
Adetim düzenlidir 28 günde bir oluyorum ve bazen bir gün önce gelir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki kaç günde bir olması lazım

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Ben mor lahana salatası çok yedim ve yumurtlama günlerimi takip ettim o zamanlarda bol kuruyemiş tatlı falan şu an 6. Ayımızın içindeyiz Allah’ın izniyle . Bunları yaptığım 2. Ay hamile kaldım çok şükür

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben mor lahana salatası çok yedim ve yumurtlama günlerimi takip ettim o zamanlarda bol kuruyemiş tatlı falan şu an 6. Ayımızın içindeyiz Allah’ın izniyle . Bunları yaptığım 2. Ay hamile kaldım çok şükür
Kuru yemiş çok faydalı galiba bende aynı şekilde kuru yemişi bolca tükettiğim de 2.ayında hamile kaldım ☺️ Kasım'da mı doğumunuz

Genelde 14.günü yumurtlama olur derler ama 10.günden itibaren iki günde bir olmalı birde yediklerine çok dikkat et bu süre de folik asit çok önemli kullanmaya başlaman lazım en az 3 ay önce başlanmalı gebelik olana kadar. Bolca protein ve vitamin almaya gayret et yumurtalarının kalitesini artırır abur cubur hiç sürme ağzına

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktor bana baktı 3 aya hamile kalırsın dedi öylede oldu🤗 adet bitince ilk 10 gün birer gün arayla sonra gün aşırı ve yumurtlama testleri al yada yumurtlama gününü biliyosan o zaman hergün ilişki ve yumurtanın çatladığı günde gir asıl önemli olan o gün bence bide kan ver vitamin yada kansızlık felan varsa ilaçları kullanmanı tavsiye ederim 🤗

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Kuru yemiş çok faydalı galiba bende aynı şekilde kuru yemişi bolca tükettiğim de 2.ayında hamile kaldım ☺️ Kasım'da mı doğumunuz

Genelde 14.günü yumurtlama olur derler ama 10.günden itibaren iki günde bir olmalı birde yediklerine çok dikkat et bu süre de folik asit çok önemli kullanmaya başlaman lazım en az 3 ay önce başlanmalı gebelik olana kadar. Bolca protein ve vitamin almaya gayret et yumurtalarının kalitesini artırır abur cubur hiç sürme ağzına
Evet Allah izin verirse ekim sonu kasım başı

Tüm sayfalar yüklendi.