hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım

• Konbuyu başlatan Kubo
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Kubo tarafından oluşturulan hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,427 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı hamile kalmak istiyorum ne yapmam lazım
Konbuyu başlatan Kubo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka
K

Kubo

Guest
Merhaba arkadaşlar ben hamile kalmak istiyorum 4 aydır korunmuyoruz ama hâlâ bir şey yok ne yapmam lazim bu ay stresten iki hafta sonra tekrar adet gördüm 🤦🏻‍♀️

Melisa Doğan

Kayıtlı Üye
rank
Hıcbısey yapmayın haftada ıkı gun ilişkiye gırmek yeterlı oyle saatlerce uzanıp beklemıze bıle gerek yok,,bız bır senedır cocuk düşünüyorduk hıc uzerıne dusmedıgım ay hamile kaldım şu sn 2 aylıgım ama sızın yaşınız kac

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapmadığın surece hamile kalma ihtimalin artar canım 4 ay daha yeni bi surec hamilelıgı dusunuyorsan ilk once bi kan ver kan degerlerıne baktır hamilelik dusundugunu soyle folık asit kullanmaya basla yumurtlama zamanını takip et o zamanları degerlendır ınsallah hamile olursun

Elvan bozkurt

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 4 senelik evliyim 3 yaşında bii olum var ama bidaha hamile kalamadim korunmada yapmiyoruz ne önerirsiniz

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Merhaba arkadaşlar ben hamile kalmak istiyorum 4 aydır korunmuyoruz ama hâlâ bir şey yok ne yapmam lazim bu ay stresten iki hafta sonra tekrar adet gördüm 🤦🏻‍♀️
Flo uygulama indir canım ordan adet son günleri gir takip et değerlendirmen gereken günleri inşaallah🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arkadaşlar 4 senelik evliyim 3 yaşında bii olum var ama bidaha hamile kalamadim korunmada yapmiyoruz ne önerirsiniz
Flo uygulamasini indirip oradan takip edebilirsin günlerini canım tavsiye ederim Rabbim gönlüne göre versin canım inşaallah🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Flo uygulamasini indirip oradan takip edebilirsin günlerini canım tavsiye ederim Rabbim gönlüne göre versin canım inşaallah🤗

Sdfrnd

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtalama gününe denk gelmesi gerekiyor her kadınının yumurtlama günü farklıdır bunun için ovülasyon testi kullanabilirsiniz çatlama ve yumurtlama oldugu günü değerlendirebilirsiniz ben ovülasyon testiyle ilk denemedi hamile kaldım

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Eczanelerde ovulasyon testi var mı
Evet var ama bence o tarz şeylere hiç ama hiç gerek yok stresi atman lazım öncelikle bence üstünden her seferinde çocuk düşüncesiyle girersen zaten olmaz stres mahveder bence insanı sen adetinden bir hafta 10 gün sonra gün aşırı ilişkiye girmeye calis ve bence öncelikle çocuğun olmuycakmis çocuk sahibi olamiycakmissin gibi düşünme kesinlikle rabbim verdimi isterse on sene geçsin yine verir sen bu şekilde ilerle birde ne olur ne olmaz diye çocuk düşündüğünü söyleyerek bı doktora görün sonrasını da Rabbime bırak kesinlikle stres yapma rabbim sanada verir inşallah bı gün 4 ay uzun bir süre değil bunun içinde uzulme benim annem 40 yaşında 100 kiloyla hamile kaldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar