Hamile kalmak istiyorum yumurtlama günümü hesaplayamadim yardım eder misiniz ?

• Konbuyu başlatan Pelin akmn
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pelin akmn tarafından oluşturulan Hamile kalmak istiyorum yumurtlama günümü hesaplayamadim yardım eder misiniz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 421 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak istiyorum yumurtlama günümü hesaplayamadim yardım eder misiniz ?
Konbuyu başlatan Pelin akmn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras
P

Pelin akmn

Guest
Merhaba kizlar 35 gunde bir adet görüyorum yumurtlama donemim hangi güne denk geliyor Acaba nasıl hesaplayabilirim hamile kalmak istiyorum ama hesapla

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 35 gunde bir adet görüyorum yumurtlama donemim hangi güne denk geliyor Acaba nasıl hesaplayabilirim hamile kalmak istiyorum ama hesapla
Canım Instagram hesabın varsa docdrmfk diye bir doktor var onun mfk yöntemi var her gün msn geliyor hamile msji bir bak sayfaya istersen ben de takip ediyorum herşeyi videoda canlı yayında anlatıyor

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Her adetin başı dan tut say 14.günü oluyor yada flo diye adet takvimi var yumurtlama günü nu hamile kalacağın günü takip et ona göre ilişki yasa ben onu kullandım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar