Sorum var Hamile miyim

• Konbuyu başlatan Elalarca
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elalarca tarafından oluşturulan Hamile miyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile miyim
Konbuyu başlatan Elalarca
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
E

Elalarca

Guest
Kızlar bir şey soracağım biz eşimle 12 günde 7 kere korunmadik ama hiç beklemeden duşa girdim hep adetim düzensiz ne zaman yumurtlama gunum bilmiyorum o yüzden çok sık birlikte olmak zorunda kaldik hamile kalmak istiyorum bu ay erken gebelik testi yapmak istiyorum ama ne zaman yapmaliyim ve hangi marka yapmaliyim bu arada karnımın içlerine hafif ağrılar giriyor ve çok acikiyorum normal mi sizce

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar bir şey soracağım biz eşimle 12 günde 7 kere korunmadik ama hiç beklemeden duşa girdim hep adetim düzensiz ne zaman yumurtlama gunum bilmiyorum o yüzden çok sık birlikte olmak zorunda kaldik hamile kalmak istiyorum bu ay erken gebelik testi yapmak istiyorum ama ne zaman yapmaliyim ve hangi marka yapmaliyim bu arada karnımın içlerine hafif ağrılar giriyor ve çok acikiyorum normal mi sizce
Kuşum öncelikle rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲❤️ ilişkiden hemen sonra banyo ya girme yarım saat uzan çünkü döllenme olması için spermlerin rahme tutunması lazım ve belinin altına yastık koy daha da etkili olur emin ol bide bir sıkıntı yoksa hamile kalırsın inşallah 🤲❤️ erken gebelik testi hepsi de iyi kesin sonuç veriyor adetine altı gün kala bile yapabilirsin ama tam emin olmak için bir iki gün kala yap , bide ağrıların normal sancı olabilir yada ilişkide zorlanıyor olabilirsin ondan da olabilir, sürekli acıkmanda psikolojik bir durum bu gayet normal kuzum 😉❤️ test yaparsan mutlaka haber ver bana 🤗 inşallah olumlu cvb alırsın, ha bide adetten iyileştikten sonra ilk hafta döllenme haftası oluyor yani ilk hafta hamile kalma olasılığı çok daha yüksek 👍😉

A

Adsız anne adayı

Guest
Allah sana bı evlat nasip etsin inşallah 🤲 düzensiz adetin varsa önce onu düzeltmeye çalış çünkü yumurtalmayi asla hesaplayamazsin düzensiz adet olunca hamilelikte zor oluyor demem o ki önce Dr görün sonra zaten hamiş olursun 🤗 kafaya takma emin ol herşey yoluna girer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktora gittim zaten her şeyi normal dedi

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum adet tarihin geçti ise yap markası farketmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar