Sorum var Hamile miyim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sanem tarafından oluşturulan Hamile miyim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 397 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile miyim?
Konbuyu başlatan Sanem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Sanem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba doğru yere yazıyor muyum emin değilim az evvel kayıt oldum. Reglim ilk gün normal geldi sonra kahverengi akıntı şeklinde devam etti nedenini bilen var mı acaba ve son 3 gündür şiddetli bir mide bulantım ve halsizliğim var sürekli uykum var aynı zamanda 1 haftadır ishalim

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba doğru yere yazıyor muyum emin değilim az evvel kayıt oldum. Reglim ilk gün normal geldi sonra kahverengi akıntı şeklinde devam etti nedenini bilen var mı acaba ve son 3 gündür şiddetli bir mide bulantım ve halsizliğim var sürekli uykum var aynı zamanda 1 haftadır ishalim
Kan verirsen çıkar büyük ihtimalle geç döllenmeyse bazen üstüne adet görme olabiliyor

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Tahlil yaptırıp kesin sonuç al cnn herkesin gebeligi bir olmuyor ben iki çocuğumun üstüne de adet gördüm 3 ay diğeri de hep kahverengi kanamalı geçti o yüzden en iyisi test yaptır cnn hayırlısı olsun hakkında cnn

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Yani hhamilelik belirtileri gibi ama kannn testinde net sonuç alırsın canm

Sanem

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür
Kan verirsen çıkar büyük ihtimalle geç döllenmeyse bazen üstüne adet görme olabiliyo

Teşekkür ediyorum 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem de bana h
Tahlil yaptırıp kesin sonuç al cnn herkesin gebeligi bir olmuyor ben iki çocuğumun üstüne de adet gördüm 3 ay diğeri de hep kahverengi kanamalı geçti o yüzden en iyisi test yaptır cnn hayırlısı olsun hakkında cnn
Annem de bana hamileyken 3 ay sonra fark etmiş çünkü adet görmüş hep o sebeple şüphelendim teşekkür ediyorum 🫶🏻🙏🏻

Kan verirsen çıkar büyük ihtimalle geç döllenmeyse bazen üstüne adet görme olabiliyor
Sağ olun🙏🏻

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür

Annem de bana h

Annem de bana hamileyken 3 ay sonra fark etmiş çünkü adet görmüş hep o sebeple şüphelendim teşekkür ediyorum 🫶🏻🙏🏻

Sağ olun🙏🏻
Rica ederim cnn ne demek inşallah gebedirsin de bi minigin olur Rabbim gönlüne göre versin tatlım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar