Sorum var Hamile miyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ela demir tarafından oluşturulan Hamile miyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 359 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile miyim
Konbuyu başlatan ela demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demoş51

ela demir

Kayıtlı Üye
rank
6 temmuzda dört haftalık düşük yaptım ve şuan 9 gündür gecikmem oluyor test yaptım çizgilerden biri tam diğeri ise silik çıktı hamile miyim bilmiyorum?

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
6 temmuzda dört haftalık düşük yaptım ve şuan 9 gündür gecikmem oluyor test yaptım çizgilerden biri tam diğeri ise silik çıktı hamile miyim bilmiyorum?
Senin durumun sıkıntılı, temmuz daha bir ay önce sağlıklı gebelik için 6 ay beklemeyi tavsiye ediyorlar normalde düşükten sonra.Bence doktora görünmen lazım hamileysen bazı önlemler almaları gerekebilir

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Senin durumun sıkıntılı, temmuz daha bir ay önce sağlıklı gebelik için 6 ay beklemeyi tavsiye ediyorlar normalde düşükten sonra.Bence doktora görünmen lazım hamileysen bazı önlemler almaları gerekebilir
Hazalima katiliyorum her doktor 6 ay korunman gerektiğini söylüyor ben ilk bebegimi kaynettigimde 8 ay korundum doktor 6 ay demisti bana eğer gebe kalırsam kaybetme riskin çok yüksek dedi ona gore tedbir alınıyor

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk düştüğümü yaptığımda doktorum 1 ay korunun dedi rahmine bakıcaz ona göre karar vericz dedi ama benimki boş gebelikti. Sadece kese vardı ve kürtaj oldum. 1 ayın sonunda rahmin toparlanmış deneyebilirsiniz artık dedi ama benim çocuğum olmadı tedaviyle düşükten sonraki 6. Ay hamile kaldım. Düşüğünün nedenine ve düşük yapma durumuna bağlı birazda. Doktoruna danışmalısın hemen tedbir alınsın
Sen yinede erkenden hamile kaldım birşey olacak gibi düşünme en yakın zamanda doktora git bence☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar