Hamile oldugumu hissetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nurrrrrrhna tarafından oluşturulan Hamile oldugumu hissetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 480 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile oldugumu hissetmiyorum
Konbuyu başlatan Nurrrrrrhna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Nurrrrrrhna

Kayıtlı Üye
rank
Çok yeni hamileyim, ve hamile olduğumu doktora gitmeden önce kendim anladım fakat doktordan sonra değişir sandığım bu duygu değişmedi 4 haftalık bir anne adayıyım fakat kendimicsadece sürekli halsiz uykusuz yorgun sürekli kusan biri yani sanki hasta biri gibi hissediyorum, anne olduğumu bir bebeğimin olacağını bazen eşim ve arkadaşlarım kendinize iyi bakın diyince aklıma geliyor artık vicdanım rahatsız oluyor bu neden oluyor ,vücudum değiştiği için mi ne zaman gerçekten heyecanla bebeğim olduğunu hissedeceğim

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Hiç acele etme canım bu duyguyu yaşamak hissetmek için epey zamanın olacak. Biraz büyüsün tekme atmaya başlasın sana hissettirecek kendini. Tatlı şeyler yediğinde kıpır kıpır olacak 😊 şu anki halini en sağlıklı ve kolay şekilde geçirmeye çalış canım çoğumuz başlangıçta hasta gibiydik. Hele ben tam 1.5 ay kustum yataktan çıkmadım diyebilirim. Annem ablam yemek pişirip gönderdi. Bazen eşim makarna yaptı onu yedik hepimiz için zor zamanlardı.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar