Hamile oldugumu ogrendim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ozlem kzlrmk tarafından oluşturulan Hamile oldugumu ogrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,118 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile oldugumu ogrendim
Konbuyu başlatan Ozlem kzlrmk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamile oldugumu ogrendim ama kalp atisi basladiktan sonra kontrole gitmek istiyorum suan hesaplama ma gore 4 hafta 3 gunluk kacinci haftada gitmeliyim sizce

Mlkmlk

Guest
rank
Ben 6+3 bugün kalbinin attığını öğrendim . Darısı başına . Bence gitmelisin . Folik asit kullanımına başlamak için , beta HCG düzgün ilerliyor mu bunları öğrenebilmek için ..

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hamile oldugumu ogrendim ama kalp atisi basladiktan sonra kontrole gitmek istiyorum suan hesaplama ma gore 4 hafta 3 gunluk kacinci haftada gitmeliyim sizce
Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ama dra bi an önce gitmen lazım folik asit vitamin vs ilaçlara başlaman gerekir kalp atışı 7 8 haftalarda duyulur ama ilk dönem çok önemli hemen başlaman gerekir folik asit kullanımına

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ama dra bi an önce gitmen lazım folik asit vitamin vs ilaçlara başlaman gerekir kalp atışı 7 8 haftalarda duyulur ama ilk dönem çok önemli hemen başlaman gerekir folik asit kullanımına
Amun insallah cok sahoo cnm inşallah hepimiz sagikla kucagimiza almak nasip olur pand3miden dolayi en erken temmuz 14 gunune randevu buldum bakalim insallah ozaman godicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar