🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan 🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,798 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🤰Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz🤔🗝️🌼
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep’in annesii

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İyi akşamlar dünyanın en güzel anneleri💝😍, biraz sohbet etmeye ne dersiniz 🤗
Hamile olduğunuzu ilk ne zmn ve nasıl öğrendiğiniz 🤔 sürpriz mi oldu yoksa bekliyor muydunuz?🌼
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍💜

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğunuzu ilk ne zmn ve nasıl öğrendiğiniz 🤔 sürpriz mi oldu yoksa bekliyor muydunuz?🌼
Önce ben başlayayım, diş ağrısı için gittim doktora🤕 tahlil yaptılar bana ilaç vermek için sonra hamile olduğumu öğrendim 😇🤭 o ağrı içinde sürprizmi oldu sana diye sorsanız eğer bende size hem evet hem hayır diyebilirim sanırım 🤣🤰😍💜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İstiyordum ama sürpriz oldu 🥰

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sürpriz oldu adetlerimde normalde bazen gecikme olurdu hiç hamile olduğumu düşünmedim teyzemlere gittim ya rengin falan çok değişmiş tam hamile havası sezdim sende dedi teyzem
bende yok teyzecim olsa illa midem bulanirdi herhangi bişey olurdu dedim sen git bı test al gel dedi hemen eczaneden alıp geldim bı baktım çift çıktı heyecandan elim ayağıma dolandı çok güzel karmakarışık hislerdeydim ertesi gün doktora gittim kesin olarak öğrenirim dedim 2 aylık hamile olduğumu öğrendim hiçbir şekilde hicbir belirtti vermedi
Allah sağ salim evlatlarımızı kucağımıza almayi nasip etsin

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bende 4 aylk kalbi durmustu tekrar istyoduk 6 ay korundum 7.ay deneme yaptk o ay bende vajinal enfeksyon olustu asiri kötü yanma kaşıntı akıntı resmen bacaklarmdan asagi akiyordu vajina dudagmn biri mandalina gibi sisiyodu aglyodum doktora gdym dedim vede enfeksyon varkn hamile.kalacgmi dusunmemistm reglme 6 gün vardi doktora gttm.anlattm iste bi usg bakalm dedi bakti dedi gebelk varmi dedim blmyorum Daha reglme var 6 gun test falan yapmadm dedi biz yinede bakalm ne olur ne olmaz pzrtsi gel dedi bt hcg bakti pzrt gttm 7.32 mi ne ckmisti sonra gebelk degern pozitf dedi yukselmeyi takip ettk oyle istee supriz yani

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Hemen hemen 1 yil gibi bir suredir istiyorduk ama olmuyordu sonrasinda bende kalp sıkıntısı ortaya cikti bel ağrısı fln derken ortopediye randevu alalım kardiyologa randevu alalım diye konusyorduk ki hiç birine gerek kalmadı 5 haftalık hamile olduğumu öğrendik şuan 37 haftalık olduk zaman su misali

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Benim 1 haftadır midem bulanıyodu ama ben hiç suphelenmedim reglime de vardı 5 6 gün ama eşim sen hamilesin diyip duruyordu bı gün annemi arayıp ishal surubu istedim o da yok kahve ic falan dedi kahveyi icmemle çıkarmam bir oldu betim benzim attı eşim bir telaşla bizimkileri aradı hastaneye gidelim diye serum taktılar ama hala gecmedi ertesi gün ise gittim yine midem bulanıyo iş yapacak halim yok yine gittim doktora gecikme yoksa test yapamam deyip yine serum bağladı annem de ne olur ne olmaz diye test almıştı hastane çıkışı ben sabah bir yaptim testi biri hafif silik aha dedim ne oluyor o şeyle eşimin yanına gittim pantolon giymeyi bile unutmuşum 😂 sonra kandi tahlilsdi derken çıktı kadın doğuma gittim 5 hafta 4 günlük hamileyim simdii 33 teyiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normalde 2 ay istedik evlendikten sonra doktora gidip geldim enfeksiyon yuzunden 2 ay boyunca hep antibiyotik kullandım normalde regl çok düzenli olurdu en son aldığım fitil antibiyotik yuzunden geçikme oldu sandım ben nerdeyse 2 haftalık bir gecikme oldu arada bazı şeylerden tiksinsem de gebe olduğumu hiç düşünmedim bebeğim 1 aylık iken aslında kan testi yaptırmıştım ama Kanda çıkmadı belkide ondan ihtimal vermedim en son zeytin den tiksinşncd eşim gebelik testi aldı o gün yaptım çift çizgi çıktı cumartesi oldugu için gidemedim hastaneye sonra annemın yanına gelince doktora geldik ve tam 6 hafta 2 günlük iken öğrendim😍 minik sürprızimi. 1 aylık olen kanda gözükmeme nedeni antibiyotikmiş hayırlısı böyleymiş diyorum 😍 kusura bakma kuzum uzun oldu biraz hakkını helal et 😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar