Sorum var Hamilelerin duaları kabul olurmuş benim için bir dua okurmusunuz canlarım?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Hamilelerin duaları kabul olurmuş benim için bir dua okurmusunuz canlarım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 941 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelerin duaları kabul olurmuş benim için bir dua okurmusunuz canlarım?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Ay artık bekleyemiyorum en kısa zamanda bebeğime kavuşmak istiyorum. Size zahmet bana bir dua okusanız işte en yakın zamanda doğumumun başlaması için ve yavrumu sağ salim kucağıma almam için. Her yolu denedim en son artık sizin dualarınızı da almak istedim. 😁❤️
Vaktinde sağ salim al kucağına İnşallah canm benim alllahım Bi avazda kurtarsın banada bol dua et kuzum kaç haftalıksın

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Vaktinde sağ salim al kucağına İnşallah canm benim alllahım Bi avazda kurtarsın banada bol dua et kuzum kaç haftalıksın
Amin canım ❤️ ya aslında ben daha 38+1 haftalığım ama beklemeye sabrım kalmadı. Rabbim seni de yavruna sağ salim kavuştursun canım bi avazda al yavrumu kucağına size hayırlı bir evlat olsun ❤️

Amin canım ❤️ ya aslında ben daha 38+1 haftalığım ama beklemeye sabrım kalmadı. Rabbim seni de yavruna sağ salim kavuştursun canım bi avazda al yavrumu kucağına size hayırlı bir evlat olsun ❤️
Amin canm inşallah Bnde pazartesi 38 olucam enfeksiyon dan sürekli ağrım var Allah kolaylık versin sıcakta zor oluyo baya

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ölemiymş valla bana verdi canm ya 6 tane var içinde kasıklarım bildiğim doğum ağrısı gibi ağrıyo
Valla tatlım bana doktorum erken dogum yaptırır dedi vermedi ilacını verecek tahlil yapıp 30 haftaliktan sonra olmuyor dedi hangi doktora sorduysam balim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar