Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde ~hatice tarafından oluşturulan Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,576 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamileliğinizi öğrendiğinizde kaç haftalıktınız
Konbuyu başlatan ~hatice
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ~hatice

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilişkiden ne kadar sonra hamilelik belirtisi başladı ve ne zmn hamilelik testiniz pozitif çıktı
İlişkiden sonrayı hatırlamıyorum ama adetim de gecikme olmaya başladı 3-4 ay sonun da adet oluyordum 7.günün ardından. Son adetim 13 gün gecikti idrar testi yaptım çift çıktı. Sonra kan verdim 6+3 haftalık hamileydim🥰

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
5 haftalıktm canım adetim geçtikten 2 gün sonra test yaptım aynı hafta kan verdim 5 haftalık dedi aile hekimi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ilişkiden ne kadar sonra hamilelik belirtisi başladı ve ne zmn hamilelik testiniz pozitif çıktı
Ben kullandığım antibiyotik yüzünden bir belirti yaşamadım kuzum ilk haftalar bana kalsa antibiyotik yüzünden regl gecikmisti ama en önemli değişik olan şey vücudunda aşırı uyku haliydi onu da antibiyotik bunyeme fazla geldiği için yapıyor sanıyordum regldan gecikten 3 4 gün sonra kan testi yaptırdım gebelik çıkmadı regl 2 hafta gecmisiti ama belirti yoktu ağrı sızı vs o yüzden pek hamilelik söz konusu olduğunu sanmıyordum kan da da çıkmayınca test yapma gereğinde görmemiştim. Aradan 2 hafta sonra tiksitme başladı eşim test aldı öyle öğrendik 6+2 haftalık gebe olduğumu bebeğin hem kesesini gördük hem kalp atışını aynı haftada doktorum antibiyotik kana karışmış o yüzden gebelik ilk başta belli olmamış demişti.sukur şuan 27+4 pasama hamileyim 😍😍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtalarımız yola çıktığı anda zaten döllenmiş gibi davranır. Gider rahme yerleşir ve kesesini oluşturmaya başlar. Yani ilişki günü ile genelde pek alakalı olmuyor. Regl günün geciktiği an gidip test yaptirabilirsin. Genelde doktorlarımız regliniz 10 gün gecikirse kan verip, test yaptırın derler.

~hatice

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiden sonrayı hatırlamıyorum ama adetim de gecikme olmaya başladı 3-4 ay sonun da adet oluyordum 7.günün ardından. Son adetim 13 gün gecikti idrar testi yaptım çift çıktı. Sonra kan verdim 6+3 haftalık hamileydim

Merhaba ben ilişkiden 4 gün sonra ara ara kasık bel agrısı adete 2 gün kala 14 şubatda ogrendim 3 haftalık dı simdi 5 olduk;)
Benim de adetimin gelmesine daha bir hafta var ama bazı şeyler ara ara fazla kokuyor burnuma ve karnımda sancı oluyor ve normalde adet sancım hiç olmazdı bende test yapsam acaba çıkar mı bilmiyorum ama sabırsızım da biraz adetimin gecikmesini bekleyemiyorum☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar