Hamilelik belirtileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hayall tarafından oluşturulan Hamilelik belirtileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,229 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik belirtileri
Konbuyu başlatan Hayall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hayall

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
9 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim bulantı hapı almama rağmen bişi yiyip icemiyorum ve kreker felan hicbisi fayda etmiyor artık uykularimda bile su die sayikliyorum ne yapacam bilmiyorum 😞😟 benim gibi olup bı çözüm bulan varmı yaaa 😞

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
9 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim bulantı hapı almama rağmen bişi yiyip icemiyorum ve kreker felan hicbisi fayda etmiyor artık uykularimda bile su die sayikliyorum ne yapacam bilmiyorum 😞😟 benim gibi olup bı çözüm bulan varmı yaaa 😞
Bende 10 + 6 haftalık gebeyim bulantı devam ediyor bende geçseydi diyorum bir an önce 3.aydan sonra inşaallah tamamen bulantı biter canım😊 tuzlu kraker sanki iyi geliyor banada mideyi boş bırakmamak lazım sanırım az da olsa bişeyler atıştırıyorum sürekli idare ediyoruz 😅 buna şükür..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla ben şuan 14 hafta 3 günlük hamileyim gece yanıma bir sürahi su alıyorum sabaha kadar her uyandığımda içiyorum hala bir çözüm bulamadım normall yani 🤗

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalık oldum hâlâ bulantım oluyo ama zamanla azalıyor sabahları yataktan kalkmadan tuzlu kraker yerdim bı sure yatar ondan sonra kalkıp kahvaltı yapardım daha çok haşlama şeyler yerdim baharatlı yağlı şeylerden uzak dur bide salatalık yeşil elma kabuğunu soy ye bunlarda bulantıyı bastırıyor şimdi sabahları bulantım bitti akşam 5 den sonra bişey yiyip içemiyorum bende

...

Moderator
Mod
rank
Hayırlı olsun canım.Benimde hep bulantı hep şişkinlik vardı ilk aylarda.az az yemek yiyebiliyordum.Bol meyve yedim.Su içemiyorum halen.Limon sıkıp içiyorum.Rabbim yardımcımız olsun

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım.Benimde hep bulantı hep şişkinlik vardı ilk aylarda.az az yemek yiyebiliyordum.Bol meyve yedim.Su içemiyorum halen.Limon sıkıp içiyorum.Rabbim yardımcımız olsun

Amin canım inşallah çok teşekkürler

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Hamilesin normal şeyler ama Folik asit vs kullaniyorsaniz bu gibi hamilelikte kullanilan ilaclari gece yatmadan once almanizi oneririm. Bazi ilaclar ekstra mide bulantisina sebebiyet veriyor

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Hamilesin normal şeyler ama Folik asit vs kullaniyorsaniz bu gibi hamilelikte kullanilan ilaclari gece yatmadan once almanizi oneririm. Bazi ilaclar ekstra mide bulantisina sebebiyet veriyor
Ewet çok haklısınız bende onu farkedip ilacı doktora sormadan kestim ve kullanmıyorum kontrole gidince bakalım ne olacak 🙄

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Allah yardımcın olsun canım
Bulantı bende de devam ediyor günler zor geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar