Hamilelik çatlakları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuğba Demir tarafından oluşturulan Hamilelik çatlakları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 590 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik çatlakları
Konbuyu başlatan Tuğba Demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çatlaklarınız oldu mu?oldu ise neler kullandınız?benim yeni yeni çatlaklar oluşmaya başladı hemen zeytinyağı sürmeye başladım.
İlk gebeligimde cok catladim hamile olduğumu öğrendim andan beri badem yagi zeytin yağı hindistan cevizi yağı sabah ogle aksam gece yatmadan bir sürü krem yag duş sonrası kremler falan sürdüm ama o kadar çok catladim ki karnımı gören herkes patlıcak sanki diyordu bu gebeligimde duştan sonra normal nemlendirici Krem sürüyorum ekstra bi catlagim olmadi hic 🤷 eski çatlaklar saolsun 🤣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çatlaklarınız oldu mu?oldu ise neler kullandınız?benim yeni yeni çatlaklar oluşmaya başladı hemen zeytinyağı sürmeye başladım.
Bebeğim 4 aylık oldu sıfır çatlaklar hamilelik geçirdim yaşadığım yerin nemli olmasına bağlıyorum bebe yağı Hindistancevizi yağı vazelin kayısı yağı doğal zeytinyagı bunları kullanabilirsin kaşıntı olursa daha sık nemlendirin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar