Sorum var Hamilelik dısında her şey

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Hamilelik dısında her şey başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 890 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik dısında her şey
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Aynen yaaa🤣ne ararsan var hahah
O değilde nasıl akıllarına geliyor bu uygulama ona sasmali. Ben hamileyken kullaniyim dedim. Millet hamile olmadan da evli olmayanlar bile hemde erkek kullananlar da çıkıyor hayret kafa farklı çalışıyor galiba 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle kuzum canı sıkılan arıza yaratıyor
Fazla güvenilirliği kalmadım kocamla ilgili bişey anlatsam burda okuyanlardan görümcem kocam cikicak diye korkar oldum artık 🤣🤣🤣

Öyle kuzum canı sıkılan arıza yaratıyor
Fazla güvenilirliği kalmadım kocamla ilgili bişey anlatsam burda okuyanlardan görümcem kocam cikicak diye korkar oldum artık 🤣🤣🤣

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
O değilde nasıl akıllarına geliyor bu uygulama ona sasmali. Ben hamileyken kullaniyim dedim. Millet hamile olmadan da evli olmayanlar bile hemde erkek kullananlar da çıkıyor hayret kafa farklı çalışıyor galiba 🤣🤣

Allahtan benimkiler öyle şeyler bilmezler garibanlar 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar