Sorum var Hamilelik

• Konbuyu başlatan Işıl
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Işıl tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 742 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan Işıl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmak için yumurtlama gününü nasıl hesaplamalıyım? Hamile kalmak için neler yapmalıyım ?
Kaç günde bir adet görüyorsun balım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile kalmak için yumurtlama gününü nasıl hesaplamalıyım? Hamile kalmak için neler yapmalıyım ?
Peride adet takvimi uygulaması var çok iyi bir uygulama balım hem adet tarihini hemde yumurtlama tarihini gösteriyor sana ben hep o uygulamayı kullanarak yumurtlama zamanımı biliyordum ve ona göre ilişkiye giriyordum snada öneririm balım 😊😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle doktor kontrolü, stresten uzak dur, gün aşırı ilişkiye gir yumurtlama gününü öyle tutturabilirsin çünkü her kadında değişiklik gösterir, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma, eşin boşaldıktan sonra bir süre içerde beklesin, folik asit kullanımına başla. Rabbim sanada hayırlı bir şekilde tez zamanda evlat sevinci yaşatsın inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum 28 günlük bir döngün var ise menstrüasyonun ilk gününde başlar döngünün ortasında yani 14. günde genellikle yumurtlama meydana geliyor döngü süren biraz daha uzun ise yumurtlama tarihi geriler döngü süresi daha kısaysa daha erken gerçekleşir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle doktor kontrolü, stresten uzak dur, gün aşırı ilişkiye gir yumurtlama gününü öyle tutturabilirsin çünkü her kadında değişiklik gösterir, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma, eşin boşaldıktan sonra bir süre içerde beklesin, folik asit kullanımına başla. Rabbim sanada hayırlı bir şekilde tez zamanda evlat sevinci yaşatsın inşallah
👍🏻❤️

I

Işıl

Guest

Peride adet takvimi uygulaması var çok iyi bir uygulama balım hem adet tarihini hemde yumurtlama tarihini gösteriyor sana ben hep o uygulamayı kullanarak yumurtlama zamanımı biliyordum ve ona göre ilişkiye giriyordum snada öneririm balım 😊😊
Bazen 33 günde bazen 35 günde falan oluyorum

I

Işıl

Guest

Bazen 33 günde bazen 35 günde falan oluyorum

Folik asit kullanıyordum ama bıraktım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Adet takvimi var cnm kaç günde bir oluyorsan ona göre programa kaydet yumurtlama gününü gösterir.. sana tavsiyem adetten yıkandigin gibi 2 günde bı ilişkiye gir ve Merve arkadaşın dediği gibi gerekeni uygula rabbim nasip ederse olur zaten .. 2 günde bı ilişkiye gir adet olana dek bı bakmışsın gebe kalmışsın 😍 ben öyle yaptım adetten sonra rabbim nasip etti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar