Sorum var Hamilelik......

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Menessa tarafından oluşturulan Hamilelik...... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik......
Konbuyu başlatan Menessa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Bir sıkıntı yoksa eğer yasak falan demediyse doktor sorun olacağını sanmıyorum benimki 36dan itibaren ilişkiyi sıklaştırın demişti ama gebelik boyunca bende de kızımda da herhangi bir sıkıntı olmamıştı yani şükür

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar ben 37 haftadayim cinsel ilişkiye girmek için korkuyorum doktora bugün gittim unuttum sormayı bilgisi olan yazarmi zararlımı bebekle ilgili sorun Yok tu çok
Kuzum doktorun bir sorun görmedi ise sıkıntı olmaz bende 37+ 6 yım cinselliği bugünlerde fazlalaştırmaya çalışıyorum çünkü doğumu kolaylaştırmak için

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 37 haftadayim cinsel ilişkiye girmek için korkuyorum doktora bugün gittim unuttum sormayı bilgisi olan yazarmi zararlımı bebekle ilgili sorun Yok tu çok
Kuzum eger doktorun gebelik boyunca ilişkiyi yasaklamamışsa hiç bir sorun yoksa bir sıkıntı olacağını sanmıyorum daha da doğumu kolaylaşdıryor ilişkiye girmek

Tüm sayfalar yüklendi.