Hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 439 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanifeelif

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar şeker testi yaptıran var mı şeker testi yapmayı düşünüyor musunuz Ben de kararsız kaldım kimi ver kimi verme diyor da
Tercih meselesi ben yaptırdım canım. En azından şeker çıkarsa direk önlem alırsın diğer türlü varsa ve sen ogrenebe kadar Allah korusun sıkıntı olabilir

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar şeker testi yaptıran var mı şeker testi yapmayı düşünüyor musunuz Ben de kararsız kaldım kimi ver kimi verme diyor da
Canım bn 2 hafta önce yaptırdım ya belli olmuyor insan içi rahat etsin diye yaptırıyor ama çok zormuş bn zor dayandım özele gidiyorum bn 391 tl ödedim eczane den şekerli su var 35 TL ye aldım sabah aç karnına gidiyorsun tuvalet su vs ihtiyaçlarını görüyorsun kan veriyorsun sonra şekerli suyu içiyorsun sonra hiç bisey yiyip icmiyosun tuvalete bile gitmiyorsun sonra 1 saat sonra kan veriyorsun sonra 1 saat sonra yine kan veriyorsun toplam 3 saat falan sürüyor bn zorlandım ama yaptırdım böyle bisey olduğunu bilmiyodum kimsede bisey anlatmadı çok şükür hiç biseyimde çıkmadı sonra bi öğrendim testleri sağlık ocağında yaptiriliyomus olan bizim 400 e oldu biraz uzun oldu ama inşallah yardımcı olabilmisimdir 😊

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Canım bn 2 hafta önce yaptırdım ya belli olmuyor insan içi rahat etsin diye yaptırıyor ama çok zormuş bn zor dayandım özele gidiyorum bn 391 tl ödedim eczane den şekerli su var 35 TL ye aldım sabah aç karnına gidiyorsun tuvalet su vs ihtiyaçlarını görüyorsun kan veriyorsun sonra şekerli suyu içiyorsun sonra hiç bisey yiyip icmiyosun tuvalete bile gitmiyorsun sonra 1 saat sonra kan veriyorsun sonra 1 saat sonra yine kan veriyorsun toplam 3 saat falan sürüyor bn zorlandım ama yaptırdım böyle bisey olduğunu bilmiyodum kimsede bisey anlatmadı çok şükür hiç biseyimde çıkmadı sonra bi öğrendim testleri sağlık ocağında yaptiriliyomus olan bizim 400 e oldu biraz uzun oldu ama inşallah yardımcı olabilmisimdir 😊
Ben devlette yapmıştım ya sizinki baya masrafli🙄

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Tabii yardımcı oldun canım Çok sağ ol Teşekkür ederim😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar