Sorum var Hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ayshennn tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 465 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan ayshennn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ayshennn

Kayıtlı Üye
rank
Salam nasılsız. Ben 30+4 haftalık hamileyim
Hamileliyim normal geçiyo son iki gündü axşamlar uzananda sol tarafımda ağrı olur qarnımın yuxarı hissəsində. Sizdədəmi oldu belə ağrılar lütfen cevablarsız yani normalmi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Salam nasılsız. Ben 30+4 haftalık hamileyim
Hamileliyim normal geçiyo son iki gündü axşamlar uzananda sol tarafımda ağrı olur qarnımın yuxarı hissəsində. Sizdədəmi oldu belə ağrılar lütfen cevablarsız yani normalmi
Valla kuzum bende 30+5 haftalığım 4 gündür bel, sırt, kasık ağrısı sağ ve sol üst karın bökgesinde Ağrı ne ararsan kasıklarıma sancı girince otomatikmen vajinaya da sancı giriyor anlamadım gitti 😂😂

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum bende 30+5 haftalığım 4 gündür bel, sırt, kasık ağrısı sağ ve sol üst karın bökgesinde Ağrı ne ararsan kasıklarıma sancı girince otomatikmen vajinaya da sancı giriyor anlamadım gitti 😂😂
Canım qaliba her kesin 2ci hamileliyi 1 e nisbeten çok zor geçiyor ve çok farklı ya ilk başlarda qram ağrım yoktu bebek büyüdükce çoğaldı şimdi sonlardayım ağrı acılar çekiyorum yarın doğucak diyorum ama hayla tık yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım qaliba her kesin 2ci hamileliyi 1 e nisbeten çok zor geçiyor ve çok farklı ya ilk başlarda qram ağrım yoktu bebek büyüdükce çoğaldı şimdi sonlardayım ağrı acılar çekiyorum yarın doğucak diyorum ama hayla tık yok
Kız bilmiyorum ama dün gece tam uyudum daldım alt tarafıma bir sancı girdi benim çığlığıma eşim bile uyandı adam nasıl korkmuştu 😂😂. Sonra elini karnıma koydu karnımda ki varya fır fır dönüyor resmen hayır anlamıyorum kasıklarım altında o kadar hareket etme sebebi ne resmen vajinam çıkacak sandım gece gece o sancıya

ayshennn

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun caan bende olmuyo sırt ağrısı filan olmadı. Çok gezdikde azacık belim ağrıyır amma normalda olmuyo

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız bilmiyorum ama dün gece tam uyudum daldım alt tarafıma bir sancı girdi benim çığlığıma eşim bile uyandı adam nasıl korkmuştu 😂😂. Sonra elini karnıma koydu karnımda ki varya fır fır dönüyor resmen hayır anlamıyorum kasıklarım altında o kadar hareket etme sebebi ne resmen vajinam çıkacak sandım gece gece o sancıya
Kız valla senin yazıları okudukça tüplerimi bağlatasım geliyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.