Sorum var Hamilelikle ilgili

• Konbuyu başlatan Meral Gônúlal
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meral Gônúlal tarafından oluşturulan Hamilelikle ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 183 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikle ilgili
Konbuyu başlatan Meral Gônúlal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
M

Meral Gônúlal

Guest
Kızlar ben kontrole gittim bebeğimin başi rahimin yanında pleseita pervia dedi yani erken doğuma alabiliriz dedi eğer 32 haftaya kadar yukarı çikmassa bebek sezeryan yapicam dedi doktor bide ben kilo alamıyorum açaba düzenli yemek yemedigim içinmi 24 haftama girdim 57 kiloyum bilgilendirirmisiniz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ben kontrole gittim bebeğimin başi rahimin yanında pleseita pervia dedi yani erken doğuma alabiliriz dedi eğer 32 haftaya kadar yukarı çikmassa bebek sezeryan yapicam dedi doktor bide ben kilo alamıyorum açaba düzenli yemek yemedigim içinmi 24 haftama girdim 57 kiloyum bilgilendirirmisiniz
Doktorun gerekeni söylemiş aslında canım. İnşallah dediği gibi olur 🙏 sezeryandan korkma. Doğum şekli önemli değil ikinizinde sağlıklı olması önemli. Ağır kaldırma kendini yorma. Kilo konusunda bebeğinin kilosu nasıl. Düzenli beslenmeye dikkat et sağlıklı besinler tüketmeye dikkat et

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doktorun gerekeni söylemiş aslında canım. İnşallah dediği gibi olur 🙏 sezeryandan korkma. Doğum şekli önemli değil ikinizinde sağlıklı olması önemli. Ağır kaldırma kendini yorma. Kilo konusunda bebeğinin kilosu nasıl. Düzenli beslenmeye dikkat et sağlıklı besinler tüketmeye dikkat et
Katılıyorum ❤

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar