Sorum var Hamilelikte beden kızarıklıklari

• Konbuyu başlatan Səma
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Səma tarafından oluşturulan Hamilelikte beden kızarıklıklari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte beden kızarıklıklari
Konbuyu başlatan Səma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase
S

Səma

Guest
Selam arkadaşlar. Bedenimde yaklaşık 10 tane yerde üzeri kabuklanma yapan kızarıklıklar var . 6 haftalık ikiz gebeliğim var. Doktor iyot sürmemi söyledi iyot hamilelikde kullanılması zararlı birşey değil mi? Sizce ne yapmalıyım? Azərbaycandan yazıyorum sizə
Teşekkürler

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar. Bedenimde yaklaşık 10 tane yerde üzeri kabuklanma yapan kızarıklıklar var . 6 haftalık ikiz gebeliğim var. Doktor iyot sürmemi söyledi iyot hamilelikde kullanılması zararlı birşey değil mi? Sizce ne yapmalıyım? Azərbaycandan yazıyorum sizə
Teşekkürler
Salam. Təzə nə yeməyə başlamısan bəlkə alergiyadı. Yod deyirsən yəqin o üstdən təsir edər belə kökü nədi bilməlisən məncə qan analizi filan verməklə.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkürler
Gecmis olsun canim suan nasilsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar