Hamilelikte beğendiğin bebeğin fotoğrafına bakarsak...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mama tarafından oluşturulan Hamilelikte beğendiğin bebeğin fotoğrafına bakarsak... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,740 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte beğendiğin bebeğin fotoğrafına bakarsak...
Konbuyu başlatan Mama
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazıları şöyle der; "Hamileyken beğendiğin bebeğin fotoğrafına bak ki bebeğin ona benzesin." İnanmazdım sonuçta gen diye bir şey var ama bunu ilmi bir kitapta da okuyunca acaba öyle mi dedim... Bunu deneyen gerçekten de tutan var mı? Tutuyorsa başlayayım bakmaya, öyle güzel bebekler var ki :D

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazıları şöyle der; "Hamileyken beğendiğin bebeğin fotoğrafına bak ki bebeğin ona benzesin." İnanmazdım sonuçta gen diye bir şey var ama bunu ilmi bir kitapta da okuyunca acaba öyle mi dedim... Bunu deneyen gerçekten de tutan var mı? Tutuyorsa başlayayım bakmaya, öyle güzel bebekler var ki :D
Hayatım Instagram da maviş sarışın bı kız bebek var bayılıyorum ona senin bu yazdığını bende düşündüm ama benim gözler çekik tam Azerbaycan liyim eşim Diyarbakır esmer bebek öyle olsa adam kafayı yer hastane karıştırdı bebekleri diye 😆

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim ya o bir sacmalikdi😅inanma.oyle seylere

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya sanmam ama şöyle bir durum var bizzat benim görümcemde oldu hatta bu olay görümcem esmer eşimde öyle hamile iken çarşıda sarışın mavi gözlü bir bebek görmüş çok istemiş onu ama enişte almamış sanırım oyuncak bebeği aşerdim resmen diyorum kızı bir doğuruyor sarışın mavi gözlü ve ailede de hiç yok ona şaşırmıştım 😅😅

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya sanmam ama şöyle bir durum var bizzat benim görümcemde oldu hatta bu olay görümcem esmer eşimde öyle hamile iken çarşıda sarışın mavi gözlü bir bebek görmüş çok istemiş onu ama enişte almamış sanırım oyuncak bebeği aşerdim resmen diyorum kızı bir doğuruyor sarışın mavi gözlü ve ailede de hiç yok ona şaşırmıştım 😅😅
İşte bu olaya şaşıyorum ya, bende mi bebek aşersem... :) Ne yemiş ne içmiş bu arkadaş. Bide bişe sorcam isteyerek mi olmuştu bu bebek istemeden kaza ile mi :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayatım Instagram da maviş sarışın bı kız bebek var bayılıyorum ona senin bu yazdığını bende düşündüm ama benim gözler çekik tam Azerbaycan liyim eşim Diyarbakır esmer bebek öyle olsa adam kafayı yer hastane karıştırdı bebekleri diye 😆
Hangi bebek bende bakim :) aaa sıkıntı olcaksa bakma sen :D

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Geni ana babadan alıyor fotoyla olacağını sanmıyorum kuzum ama dene olursa bize yaz

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
İşte bu olaya şaşıyorum ya, bende mi bebek aşersem... :) Ne yemiş ne içmiş bu arkadaş. Bide bişe sorcam isteyerek mi olmuştu bu bebek istemeden kaza ile mi :)

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Kaza ile olmuş 3 bebekleri valla ne yemiş ne içmiş bilmiyorum 😅ama oyuncak bebeği çok istemiş almayınca da enişte aynısını doğurmuş😅😅 hatta oyuncak bebeklerin gözleri titrer ya kızının da öyle aynı şekilde 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar