Sorum var Hamilelikte bitlenen oldu mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tugbauysal29 tarafından oluşturulan Hamilelikte bitlenen oldu mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 718 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte bitlenen oldu mu
Konbuyu başlatan Tugbauysal29
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ay hala var mı ya bu bit kuzum inşallah hemen gcer 🤲😪♥️

G

Glr

Guest
38 hafta hamileym okula giden cocugumdan gecti sanırım bitlendik yeni farkettim daha önce ilac kullanan oldu mu hamileyken
Merhaba benim de başıma geldi aynı senin gibi kızım okuldan getirdi sana bir yöntem anlatcam kesin işe yarar bit ilaci kullanmaya gebelikten dolayı bende hamileyim uyguladım öyle kurtuldum....
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

38 hafta hamileym okula giden cocugumdan gecti sanırım bitlendik yeni farkettim daha önce ilac kullanan oldu mu hamileyken
Sirkeyi bende denedim ama sirke sadece bitleri taradiginda çıkarıyor sirkeler saça yapışıyor çıkmıyor... Buda yine bit oluyor....

Vazelin al bitane ama yağlı olanından saçına komple sür iyice yedir Bir gece beklet ertesi gün ince sık dişli bir tarakla saçını tara bit sirke ne varsa hep tarağa geliyor tabii canlı şekilde geliyor onları öldür tekrar etrafa yayılmasın (tarak tercihim bit tarakları var genelde ilaçları yanında veriyorlar sık dişli Demir dişli olan) ben denedim çok işe yaradı ve şuan rahat im

Vazelin al bitane ama yağlı olanından saçına komple sür iyice yedir Bir gece beklet ertesi gün ince sık dişli bir tarakla saçını tara bit sirke ne varsa hep tarağa geliyor tabii canlı şekilde geliyor onları öldür tekrar etrafa yayılmasın (tarak tercihim bit tarakları var genelde ilaçları yanında veriyorlar sık dişli Demir dişli olan) ben denedim çok işe yaradı ve şuan rahat im

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar