Sorum var Hamilelikte cinsel isteksizlik

• Konbuyu başlatan Emş
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emş tarafından oluşturulan Hamilelikte cinsel isteksizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 511 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte cinsel isteksizlik
Konbuyu başlatan Emş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
E

Emş

Guest
Kızlar biraz özel oldu ama hepimizin yaşadığı bi döngü olduğu için sormak istedim. Bu ne böyle iki kızımda da böyle olmamıştı şimdi hamileyim resmen adam bana dokunmasın istiyorum mide bulantım bi o yanaşınca oluyo yoksa yok neden olur acaba yaşayan varmı varsa ne zaman geçti 🤮

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biraz özel oldu ama hepimizin yaşadığı bi döngü olduğu için sormak istedim. Bu ne böyle iki kızımda da böyle olmamıştı şimdi hamileyim resmen adam bana dokunmasın istiyorum mide bulantım bi o yanaşınca oluyo yoksa yok neden olur acaba yaşayan varmı varsa ne zaman geçti 🤮
Hormonlardan dolayı çok normal canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ilk üç ay belirtilerinin yoğun yaşandığı bir dönemdir bu dönemde cinsel keyif ve istek azalır ya da ertelenir ilk üç ayda yaşanan yorgunluk bitkinlik uykusuzluk hassasiyet bulantı kusma gibi değişiklikler yaratabilir eşine karşı

E

Emş

Guest
Kuzum ilk üç ay belirtilerinin yoğun yaşandığı bir dönemdir bu dönemde cinsel keyif ve istek azalır ya da ertelenir ilk üç ayda yaşanan yorgunluk bitkinlik uykusuzluk hassasiyet bulantı kusma gibi değişiklikler yaratabilir eşine karşı
Aynen valla bi ona karşı kusma isteği var inşallah yakın zamanda geçer cnm Rabbim tüm hamişlere yardım etsin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar