Sorum var Hamilelikte cok deneyımli biri bana mesajla ulasabilitmi özel bir sorum var burda utanıyorum sormaya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysima-lisa`nın annesi tarafından oluşturulan Hamilelikte cok deneyımli biri bana mesajla ulasabilitmi özel bir sorum var burda utanıyorum sormaya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,511 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte cok deneyımli biri bana mesajla ulasabilitmi özel bir sorum var burda utanıyorum sormaya
Konbuyu başlatan Aysima-lisa`nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşegül kara

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
En deneyimli bilgili biri bana ulasablir mi mesajla özel sorum var burda acık sekılde utanıyorum sormaya
Sor canm bildiğimiz birşeyse yardımcı oluruz herkesin deneyimi farklıdır kuzum utanmana gerek yok ne kdar özel olsa bile cnm rahat ola bilirsin burda bilmediklerimzi öğrenmek için yaşayan ve daha tecrübesi olan bilmediklerimiz ogrenerek sorarak çocuklarımızı büyütüyoruz kişisel sorunun ve eş sorunun olsa bile burda bütün güzel anneler elinden geldikçe yardımcı olurlar oluruz canm hepmiz o yollardan gectik 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar