hamilelikte Diş ağrısı 🥺😔😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan hamilelikte Diş ağrısı 🥺😔😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 946 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hamilelikte Diş ağrısı 🥺😔😭
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan1

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar hamileyken insanın dişi çok ağrıyor Muş ya ağrısından yemek yiyiyemiyorum eşime söylüyorum eşim bana dişini fırçalamadığından dolayı diyor😂 hayır hamilelikten diyorum yok ne alakası var diyor Allah'ımmm😂
Sizce ne yapmalıyım yaa gerçekten çok ağrıyor zorla yemek yiyiyorum 😤

Moderatör tarafında düzenlendi:

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Arkadaşlar hamileyken insanın dişi çok ağrıyor Muş ya ağrısından yemek yiyiyemiyorum eşime söylüyorum eşim bana dişini fırçalamadığından dolayı diyor😂 hayır hamilelikten diyorum yok ne alakası var diyor Allah'ımmm😂
Maalesef ayni durumdayiz benide zorluyor canim doğumdan sonra dişçiye gitcem insaallah

Süslü4848

Kayıtlı Üye
rank
Canım Benim de çok ağrımıştı karanfil yağı aldım.pamuğa döküp ağrıyan dişime koydum çok faydası oldu deneyebilirsin .ve ya direk karanfil koy .geçmiş olsun

Aynı sıkıntı 2 gündür bende de var 20 lik dişim mi çıkıyor yoksa normal diş ağrısı mı bilmiyorum beter haldeyim

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kalsiyumu annenin dislerinden alir canim . 3-6 ay arasinda doktrunun izni ile dis tedavisi gorebilirsin . Ben antibiyotik agri kesici kullanip 3 ampul anestezi ile disimi cektrdim 3'5 aylikken. İhmal etme 3 aydan once dusuk tehlikesi 6 aydan sonra erken dogumu tetikliyor mudahale etmiyorlar

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kalsiyumu annenin dislerinden alir canim . 3-6 ay arasinda doktrunun izni ile dis tedavisi gorebilirsin . Ben antibiyotik agri kesici kullanip 3 ampul anestezi ile disimi cektrdim 3'5 aylikken. İhmal etme 3 aydan once dusuk tehlikesi 6 aydan sonra erken dogumu tetikliyor mudahale etmiyorlar
Benim önceden ağrısı yoktu yeni yeni başlıyor maalesef ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım Benim de çok ağrımıştı karanfil yağı aldım.pamuğa döküp ağrıyan dişime koydum çok faydası oldu deneyebilirsin .ve ya direk karanfil koy .geçmiş olsun
Sağol Allah razı olsun 😘

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ay hiç diş ağrısından bahsetme bana aynı sıkıntı bende de var aynı şeyleri eşimde bana söylüyor ama benm kide hamilelikten normalde bişeyim yok ama hamile kalınca başlıyor ağrımaya doktoruma söyledim ağrı yapınca kullan dedi öyle yapıyorum brnde doğuma kadar idare edicem artık napim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay hiç diş ağrısından bahsetme bana aynı sıkıntı bende de var aynı şeyleri eşimde bana söylüyor ama benm kide hamilelikten normalde bişeyim yok ama hamile kalınca başlıyor ağrımaya doktoruma söyledim ağrı yapınca kullan dedi öyle yapıyorum brnde doğuma kadar idare edicem artık napim
Parol kullan demişti doktorum onu kullanıyorum ağriyonca eksik yazmışım. Bide ben öyle normal hap gibi içmiyorum ağrıyan dişimin altına alıp eriyip ezilene kadar bekletiyorum sonra yutup su içiyorum sütüne anında kesiliyor ağrı

Canan1

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun hamilelik te diş ağrısı kalsiyum eksikliğinden oluyor oğluma hamileyken başıma geldi ve çok kötü geçti şu an tekrar hamileyim hafif başladı ağrısı direk doktoruma gittim ve anlattım bana kalsiyum ve magnezyum ilaçlarını yazdı şu an gayet iyi Allah'a şükür.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar