Hamilelikte geçmeyen baş ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Panikbiranne tarafından oluşturulan Hamilelikte geçmeyen baş ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,134 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelikte geçmeyen baş ağrısı
Konbuyu başlatan Panikbiranne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Panikbiranne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikten öncede ara ara baş ağrısı oluyordu bende ama hamile kaldığımdan beri sürekli geçmeyen ve gün boyunca devam eden bir baş ağrısı var bütün kafam yüzüm ağrıyor zonkluyor kafamı yastıkta kaldıramıyorum o derece napıcam ya benim gibi olanlar var mı :((

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımm sorma ya benimde akşam saat 5 6 gibi bi başlıyor uyuyana kadar bildiğin zonkluyor ilaç da alamıyorum felaket ağrıyor 😣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikten öncede ara ara baş ağrısı oluyordu bende ama hamile kaldığımdan beri sürekli geçmeyen ve gün boyunca devam eden bir baş ağrısı var bütün kafam yüzüm ağrıyor zonkluyor kafamı yastıkta kaldıramıyorum o derece napıcam ya benim gibi olanlar var mı :((
Bende de tam tersi oldu normalde kronik migren hastasıyım haftada 3 gün tutar atak geçirirdim hamile kaldım migren kesildi şükür 🙏

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile kaldığım günden beri yoğun bir baş ağrısı çekiyorum kabusum oldu resmen ne yapsam geçmiyor ilaç da alamayınca daha kötü oluyor inan Bi çözüm yok yani ben bulamadım 18 haftalık gebeyim hergün çekiyorum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim 5 haftalikimdan ta 12 haftalikima kadar eziyyet cekdim baw agrisindan gozlerimi bile acamiyordum doktora git bunyen zayif kan awaqi o yuzden

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Migrenin yoksa tabi genelde erkek bebek baş ağrısı yapar oğlumda catliyodu kafam kızım olacak inşallah hic agrimadi bol bol su iç parol kullanabilirsin onun dışında doktorum ağrı kesici önermesi bana

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar