Hamilelikte Göz seyirmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Hamilelikte Göz seyirmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 843 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte Göz seyirmesi
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar hamilelikte göz seyirmesi neden olur bien varmı 3 gündür sağ gözümde seyirme oluyor merak ettim bu ara da ben yeni katıltım aranıza

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar hamilelikte göz seyirmesi neden olur bien varmı 3 gündür sağ gözümde seyirme oluyor merak ettim bu ara da ben yeni katıltım aranıza
Kulakta uğultu göz segirmesi gibi etkiler tansiyon olarak biliyorum benim tansiyonum çıkınca başlıyor sonradan farkettim kulağım geçti gözde hala olur karanlik olduğunda sakın ortama geç karanlıkta dinlen uzanmak dinlenmek ilacı

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Kulakta uğultu göz segirmesi gibi etkiler tansiyon olarak biliyorum benim tansiyonum çıkınca başlıyor sonradan farkettim kulağım geçti gözde hala olur karanlik olduğunda sakın ortama geç karanlıkta dinlen uzanmak dinlenmek ilacı
Anladım cnm teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım gebelikte göz seyirmesi yaygın olarak görülüyor bendede çok oluyordu yorgunluk ve strese bağlı diyor drlar
Teşekkür ederim cnm saol cevap verdiğin icin

Elif54

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bende de ıkı gündur göz seyirmesi oluyor. Sizin kac günde gectı seyirme. Dün acile gitmisken doktora sordum norolojiye gitmen lazım dedi.

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bende de ıkı gündur göz seyirmesi oluyor. Sizin kac günde gectı seyirme. Dün acile gitmisken doktora sordum norolojiye gitmen lazım dedi.
Cnm her ayın 2 haftası yaşıyorum şuan geçti kulakta fan sesi gibide sesler oluyor muhtemel tansiyon araştırmalara göre karanlıkta sakinlik içinde yemene icmene dikkat et geçiyor belli bir süre sonra

Elif54

Kayıtlı Üye
rank
Cnm her ayın 2 haftası yaşıyorum şuan geçti kulakta fan sesi gibide sesler oluyor muhtemel tansiyon araştırmalara göre karanlıkta sakinlik içinde yemene icmene dikkat et geçiyor belli bir süre sonra
Cevap verdıgın için cok tesekkur ederim canım sana da gecmiş olsun. Meyve falan yıyevegım daha dıkkat edecegım

Tüm sayfalar yüklendi.