hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde merveelhmn21 tarafından oluşturulan hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 730 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu
Konbuyu başlatan merveelhmn21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

merveelhmn21

Kayıtlı Üye
rank
Hamile kalmadan önce idrar enfeksiyonun vardı ilaç tedavisi kullandım ilaç tedavisinden sonra hamile kaldım ve şu anda devam ediyor enfeksiyon var ve bu bebeğe zarar verir mi ya da ben ne kullansam bu rahatsızlıktan kurtulurum doktorum çok su içmemi yönlendirdi ama yine de sürekli lavaboya çıkıyorum yanma oluyor şu an 9 haftalık hamileyim

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Hamile kalmadan önce idrar enfeksiyonun vardı ilaç tedavisi kullandım ilaç tedavisinden sonra hamile kaldım ve şu anda devam ediyor enfeksiyon var ve bu bebeğe zarar verir mi ya da ben ne kullansam bu rahatsızlıktan kurtulurum doktorum çok su içmemi yönlendirdi ama yine de sürekli lavaboya çıkıyorum yanma oluyor şu an 9 haftalık hamileyim
Geçmiş olsun canım bol su iç insaallah gecer

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli lavaboya çıkman zaten önemli temizleniyo , su icmek en faydalı bu durumda

Tüm sayfalar yüklendi.