Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayseslem tarafından oluşturulan Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,187 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kaç kilo aldınız yada alıyorsunuz
Konbuyu başlatan Ayseslem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bünye ile alakalı sanırım canım ilk oğlumda 16 kilo almıştım ikincide 4 aylık olduk 9 kilo gitti hamileliğe görede değişiyor sanırım doktoruna sordun mu acaba

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk kizimda 30 ikincide 20 şimdi 3 aylik hamileyim neredyse 6 kilo aldim bile nasil olcak yaa dur demek lazim istemsiz alıyorum
18 haftaligiz 19 olacağız 4 kilo aldım yaklaşık çok yemiyorum ilk çocuğumda 20 kilo alıp 10 bu verememistim sonra bı sürü sıkıntılar yaşadım kilo almak iyi bişey değil alamamakta iyi değil tabi kararında 🤗

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Benim şuan ilk gebeligim 20 haftalikti en son tartildigimda. 55 ile hamile kaldım şuan 59 kiloyum 🤭 doktoruma sordum gayet normal vücut yapın kiloya müsait değil dedi. Ama son 2 ayda daha fazla alacaksın dedi.

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk kizimda 30 ikincide 20 şimdi 3 aylik hamileyim neredyse 6 kilo aldim bile nasil olcak yaa dur demek lazim istemsiz alıyorum
Ben ilk gebeliğimde 30 aldım şeker ve troid hastasıyım. İnsülin kullanmıyorum ama çok çabuk acıkıyorum el ayak boşalması yaşıyorum hiç veremedim 7 senede 100 kiloyla hamile kaldım şimdi 7 kilo aldım 25 haftalığız. Bakalım herhalde 120 ile doğarım 😭😭😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar