Hamilelikte kalça

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Hamilelikte kalça başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 854 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kalça
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Bekarken ağaçtan düşmüştüm oda sol kalcama arada dayanılmaz kramp giriyor acaba normal dogumda sorun olurmu çatala çıkınca sizce aslında ben hiç normal dogum istemiyorum sezeryan istiyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bekarken ağaçtan düşmüştüm oda sol kalcama arada dayanılmaz kramp giriyor acaba normal dogumda sorun olurmu çatala çıkınca sizce aslında ben hiç normal dogum istemiyorum sezeryan istiyorum
Bende sezeryan olmasın diye dua ediyorum canlı canlı kesilmeyi istemiyorum. Kayça ağrısıda belki tamamen gebelikle alakalıdır ben bi iki ayakta dursam belimi doğrultamıyorum kalça ağrısı için gerdirme hareketleri yap çok iyi geliyor daha önce mr çektirdiysen bi kırık çıkık bişey yoksa eğer sorun olmaz

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet normal doğum daha iyi ama bilmiyorum ben çok korkuyorum yani ilk hamileligim daha
Canim korkacak bişey yok sezeryan o doğum da seni bayiltiyolar tamam bişey hissetmiyosun ama sonrasında çok perişan olan insanlar var yani mecbur kalmadıkça sezeryan düşünme derim benim 4 uncu normal dogumum oldu 3 gün önce ilkinde bende çok korktum yalvardim doktora hatta beni sezeryana alsin diye ama iyikide almamis diyorum

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Canim korkacak bişey yok sezeryan o doğum da seni bayiltiyolar tamam bişey hissetmiyosun ama sonrasında çok perişan olan insanlar var yani mecbur kalmadıkça sezeryan düşünme derim benim 4 uncu normal dogumum oldu 3 gün önce ilkinde bende çok korktum yalvardim doktora hatta beni sezeryana alsin diye ama iyikide almamis diyorum
Evet haklısın ama iste o catala çıktığım anda kalcama kramp girerse ne yapicam onu düşünüyorum

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet haklısın ama iste o catala çıktığım anda kalcama kramp girerse ne yapicam onu düşünüyorum
Canim eğer doğum a engel olursa zaten normal yaptirmazlar mesela benimle aynı gün normal doğum yapacak biri vardı onun açılması vardı ama sancıları yetersiz diye suni sancı verdiler bünyesi kabul etmedi suni sancıyı hemen bekletmeden sezeryan e aldılar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar