Hamilelikte kasinti sorunu olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Isra tarafından oluşturulan Hamilelikte kasinti sorunu olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 761 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kasinti sorunu olanlar
Konbuyu başlatan Isra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Isra

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 36 haftaligim ve vucudumda asiri bi kasinti basladi uyuyamiyorum cozumunuz varmi
Canim hastaneye gidince bi kanına ve idrarina baktir bu kasintilar genelde gebelik kolestazi denen bisey var o oluyormuş erken doğum riski yaratıyor ilk hamileliğimde yaşamıştım endiselenme ama sakın korkulacak bisey degil

Isra

Kayıtlı Üye
rank
Canim hastaneye gidince bi kanına ve idrarina baktir bu kasintilar genelde gebelik kolestazi denen bisey var o oluyormuş erken doğum riski yaratıyor ilk hamileliğimde yaşamıştım endiselenme ama sakın korkulacak bisey degil
Ilk cocumda erken oldu benm ama bole bisi yasamadim dayanilcak birsey degl doktor alerji sutu verdi nafile 1 haftadir resmen uyuyamyrm

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk gebeligimde yasadim cnm bilirim ne kadar zor olduğunu artık kasimaktan yara olmuştu ve kasidikca kanıyordu bende gebelik kolestazi cikmisti ve 34.haftada erken doğum yaptim

Isra

Kayıtlı Üye
rank
Karaciğer emzilerin yükseklip yükselmediğine baktır canım kanla bakıyorlar zaten bende vardı bide bende safra vardı doktorum korkmuştuk ama korulucak bi durum yok
Ay sukur birsey cikmadj baktirdim d vitamini kullaniyordum o alerji yapmis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk gebeligimde yasadim cnm bilirim ne kadar zor olduğunu artık kasimaktan yara olmuştu ve kasidikca kanıyordu bende gebelik kolestazi cikmisti ve 34.haftada erken doğum yaptim
D vitamini kullaniyordum o hap alerji yapmis hormanlarimi asiri yukseltmis ama suan alerji hapi aldm biraz daha iyim tesekur ederim bilgileriniz icin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar