Hamilelikte kaşıntı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Acelya60 tarafından oluşturulan Hamilelikte kaşıntı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 878 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelikte kaşıntı
Konbuyu başlatan Acelya60
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Acelya60

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5 haftalık hamileyim ve vajina bolgemde çok kaşıntı var doktorum uzak oldugundan yazdım travazol kremi önerdi ama bakmadı yani sizce nasıl kullananlar varmı ve nasıl kullanıyorsunuz.

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Ben 5 haftalık hamileyim ve vajina bolgemde çok kaşıntı var doktorum uzak oldugundan yazdım travazol kremi önerdi ama bakmadı yani sizce nasıl kullananlar varmı ve nasıl kullanıyorsunuz.
Sirkeli suyla vajinani yıka canm en güzel doğal çözüm bu doktoruna gidince muayeneni ol tabi

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Haftan küçük canım idrar tahlili ver enfeksiyon olabilir ona göre tedavi uygulanır krem ile geçecek birşey değil ya antibiyotik yada fitil verir enfeksiyon zor ya geçmiş olsun bol bol su iç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar