Hamilelikte kilo sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Seda_colak tarafından oluşturulan Hamilelikte kilo sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 421 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelikte kilo sorunu
Konbuyu başlatan Seda_colak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Seda_colak

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar normalde çok bı fazlaligim yok 65 kiloyum 5 kilo fazlam var ara ara takıntı haline getiriyorsun hamile kaldığımı öğrendiğim den beri bu takıntı aşırı derecede arttı sanki kendimi 1 ayda 10 kilo almış gibi hissediyorum göbeğim sanki 1 ayda 2 kat büyümüş gibi hissediyorum ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar normalde çok bı fazlaligim yok 65 kiloyum 5 kilo fazlam var ara ara takıntı haline getiriyorsun hamile kaldığımı öğrendiğim den beri bu takıntı aşırı derecede arttı sanki kendimi 1 ayda 10 kilo almış gibi hissediyorum göbeğim sanki 1 ayda 2 kat büyümüş gibi hissediyorum ya
Kuzum hiç endişe etme korkma doğumdan sonra bütün kilolar gider Allah'ın izniyle

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Takacagin en son şey olsun bu. Hamile kaldim 20. Haftaya gelene kadar 10 kilo birden aldim. Son haftalarda durdu kilom. Ama alacağımı aldim çoktan. Çokta umrumda değil. :) bebeğini düşün. Kilo bir şekilde verilir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar