Sorum var Hamilelikte kim Toprak yiyor kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde güler sevci tarafından oluşturulan Hamilelikte kim Toprak yiyor kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 730 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kim Toprak yiyor kızlar
Konbuyu başlatan güler sevci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
LKizlar slm ben çok toprak yiyorum ne yoacam böyle demir eksikliği nedeniyle oluyormuş ama dayanamıyorum elimde değil yediğim zamanda sancım oluyor çok kötü oluyorum ama vaz geçemiyorum bir türlü 😭😭😑
Benimde bir aralar canım tuvalet kokuları varya kuzum böyle tablet şeklinde ondan çekiyordu 😁😁

güler sevci

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
LKizlar slm ben çok toprak yiyorum ne yoacam böyle demir eksikliği nedeniyle oluyormuş ama dayanamıyorum elimde değil yediğim zamanda sancım oluyor çok kötü oluyorum ama vaz geçemiyorum bir türlü 😭😭😑
Evet canım demir eksikliğinden toprak yeme isteği oluyor. Vazgeçmen için demir depolarını doldurmak lazım ilaç kullanmalısın kullanıyorsan da yeterli gelmiyor demek ki doktoruna söyle bu durumu sana uygun ilacı verecektir

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Toprak hariç herşeyi yiyesim geliyor hemde tuhaf şeyler ç. Makine tozu kül mangal kömürü ay daha neler neler tabi hiç birini yemedim ama canım nasıl istiyor 😥🤦‍♀️

güler sevci

Kayıtlı Üye
rank

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Demir eksikliği var canım doktoruna şöyle mutlaka. Demir eksikliği ve vitamin eksikliği olan insanların canı çeker

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar