Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,696 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elfff

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı yada hala içen varmı? Hamilelikten önce içiyodum sonrasında bıraktım aşırı tiksiniyorum şimdi iyi ki de bıraktım 🙏

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Bende braktım.hamile olduğumu oğrenince 28 haftalık oldum ama hiç tiksinmedim kokusunu alınca cnm çok istiyor ama tutuyorum kendimi, doğurunca inşalla içmem

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte kimler sigarayı bıraktı yada hala içen varmı? Hamilelikten önce içiyodum sonrasında bıraktım aşırı tiksiniyorum şimdi iyi ki de bıraktım 🙏
Senin adina sevindim canim. Normalde de kullanmam sigara hamileyken cafelerde ki parklarda ki insanlarin duyarsizligina da cok kiziyorum temiz hava almaya cikiyorum ama pis hava resmen, nefes alamiyorum o duman yakiyor bogazimi ama kimsede farkindalik yok cok uzuluyorum yemege gitsem masa degistirmek zorunda kaliyorum her alan sigara icenlere ait kapali kisimlar da kucucuk yerler sigarasiz diye geciyor. bence bilinclenelim güzel anneler sigarasiz dumansiz alanlar acalim hem kendimiz ve bebeklerimiz icin.

Tüm sayfalar yüklendi.